Lakierowanie...akryl, polerka czy nie...

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Postprzez Nyan » 24 lip 2008, o 16:27

Tiiger napisał(a):kurde i znowu sie nie wyrobiłem, jeżeli w przyszłym tyg godziny i dni są te same to powinienem być we wtorek jak ci pasuje, tylko o kogo mam pytać jak byś mi powiedział to było by super :P

Powqiedz, ze do lakiernika przyjechales;]
Nyan
Czytacz
 
Posty: 59
Dołączył(a): 22 sty 2008, o 20:05
Lokalizacja: Łódź

 

Postprzez Tiiger » 22 wrz 2008, o 21:26

z lekkim poślizgiem :P ale mówię co i jak...niestety nie udało się zlikwidować w zupełności części "kropkowej", deszcze za bardzo się odznaczył na świeżym lakierze ale co do części chropowatej to zeszło fajnie, nie wiem czy wszyscy robią polerkę w ten sposób ale ja mogę śmiało polecić tego gościa, wyszło idealnie gładko i jest widoczna różnica (odrazu widać że był używany profesjonalny a nawet alna pasta polerska i to 2 lub 3 warstwy z tego co pamiętam :D ), co do wypolerowania całego samochodu to nie skusiłem się na to z braku funduszy ale jeżeli cały samochód miał by tak wyglądać jak ten tył teraz to warto to zrobić jeżeli ktoś ma już bardzo wypłowiały kolor...to tyle, jeszcze raz wielkie thx dla Nyan i jak ktoś będzie w łodzi to polecam... ;-)
Tiiger
Czytacz
 
Posty: 105
Dołączył(a): 7 cze 2007, o 17:43
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości