Jak dostać się do rurek odpływowych

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Postprzez puma » 3 paź 2014, o 13:24

Ja się nie będę z Tobą kłócił bo pewnie masz racje. Tylko gdyby te rurki były tylko zapchane to raczej nie wlewałaby się woda do środka . Tam coś dziurawe jest. Za pierwszym razem nie udało mi się tam dostać...Ciężka sprawa. Najbardziej mi z tyłem zależy bo konkretnie się leje :evil:
puma i wszystko jasne;)
Avatar użytkownika
puma
Badacz tematu
 
Posty: 182
Dołączył(a): 31 sty 2008, o 15:59
Lokalizacja: Dolnośląskie
Rocznik: 1994
Silnik: 1.6 ABU
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

 

Postprzez Opik » 3 paź 2014, o 14:37

Właśnie wlewałaby się ;) Są zapchane - woda nie ma gdzie ujść - ulewa się górą albo wypiętym którymś łączeniem
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez puma » 3 paź 2014, o 15:31

:super:racja :ok: Jak znajdę chwilę to wezmę się do roboty,a do tego czasu drapię się po głowie bo nie chcę nic sylikonować.
puma i wszystko jasne;)
Avatar użytkownika
puma
Badacz tematu
 
Posty: 182
Dołączył(a): 31 sty 2008, o 15:59
Lokalizacja: Dolnośląskie
Rocznik: 1994
Silnik: 1.6 ABU
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Golf Maniak » 3 paź 2014, o 22:43

puma napisał(a):Ja się nie będę z Tobą kłócił bo pewnie masz racje. Tylko gdyby te rurki były tylko zapchane to raczej nie wlewałaby się woda do środka . Tam coś dziurawe jest. Za pierwszym razem nie udało mi się tam dostać...Ciężka sprawa. Najbardziej mi z tyłem zależy bo konkretnie się leje :evil:


A to nie musi być wcale odpływ szyberdachu :) sprawdż uszczelki tylnich lamp .... ja też miałem szczelne auto aż pewnego dnia po prostu uszczelki zaczeły mi puszczać wodę (by upewnić sie że leci lampą woda sprawdz wykladzinę bagażnika i boczki tylnie).
Golf Maniak
Members
 
Posty: 1165
Dołączył(a): 4 lis 2012, o 09:30
Lokalizacja: Sosnowiec
Rocznik: 1997
Silnik: 1595 AFT
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Grzesiek2507 » 3 paź 2014, o 23:46

Ta sprezone 10 bar robi drugi fajny temat ;-) Kupeilem tak swoje ex czerwone cudo. Ktos pewnie przepychal wlasnie w ten sposob kanaliki. Przy przednich slupkach oba laczniki w slupkach rozpiete. Efekt? Powod w srodku ;-)
Avatar użytkownika
Grzesiek2507
Members
 
Posty: 3684
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 15:12
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postprzez puma » 7 paź 2014, o 19:55

Golf Maniak napisał(a):
puma napisał(a):Ja się nie będę z Tobą kłócił bo pewnie masz racje. Tylko gdyby te rurki były tylko zapchane to raczej nie wlewałaby się woda do środka . Tam coś dziurawe jest. Za pierwszym razem nie udało mi się tam dostać...Ciężka sprawa. Najbardziej mi z tyłem zależy bo konkretnie się leje :evil:


A to nie musi być wcale odpływ szyberdachu :) sprawdż uszczelki tylnich lamp .... ja też miałem szczelne auto aż pewnego dnia po prostu uszczelki zaczeły mi puszczać wodę (by upewnić sie że leci lampą woda sprawdz wykladzinę bagażnika i boczki tylnie).

Bagażnik mam suchy już od ładnych paru lat. Zasylikonowałem wokół lamp i mam do dzis spokój

[ Dodano: 2014-10-07, 19:00 ]
Jak będzie pogoda to koniecznie się do tylnych rurek odpływowych muszę dostać. To moja jedyna szansa,chyba że sylikon pójdzie w ruch ,ale nie chcę jeszcze tego robić. Macie jakieś dobre rady żeby się tam szybko dostać?
puma i wszystko jasne;)
Avatar użytkownika
puma
Badacz tematu
 
Posty: 182
Dołączył(a): 31 sty 2008, o 15:59
Lokalizacja: Dolnośląskie
Rocznik: 1994
Silnik: 1.6 ABU
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Poprzednia strona

- - - firmy budujące domy jednorodzinne



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości