Jak dostać sie do golfa. Pomocy!

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Postprzez Radi » 3 lut 2013, o 18:51

radomiak, popieram już kilka razy mnie to uratowało (klamki bez zamków, tył zaspawany a listewka wygładzona)
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

 

Postprzez pablomed » 3 lut 2013, o 23:57

Niektórzy chyba nie wiedza jak działa blokada zamka centralnego. To proszę bardzo zamknąć się w samochodzie z pilota lub z kluczyka przez otwartą szybę, poczekać z pół minuty i potem próbować wyciągnąć cypelek zamka. Może skończą się rady dające ryzyko porysowania lakieru i pogięcia drzwi i nie dające szansy dostać się do auta. Pozdro dla wszystkich agresorów :)

Wyciąganie cypelka da efekt w dwóch sytuacjach: nie mamy oryginalnego i sprawnego zamka pneumatycznego, lub mamy kompletnie rozładowany akumlator tak że pompka się nie uruchomi żeby blokada zadziałała.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez radomiak » 4 lut 2013, o 00:07

Wyciąganie cypelka da efekt w dwóch sytuacjach: nie mamy oryginalnego i sprawnego zamka pneumatycznego, lub mamy kompletnie rozładowany akumlator tak że pompka się nie uruchomi żeby blokada zadziałała.


masz ulamek sekundy zeby szarpnac za klamke i da sie otworzyć zanim pompka znow zamknie(przynajmniej mnie 3 razy sie tak udalo) w nowszych autach to nie przejdzie ale w naszych golfach daje sie rade to zrobic.
VW GOLF 1,9TDI 1z GT 66KW/90KM 95r
Yaesu FT-857D/President Texas/HF-P1/HV-10
Avatar użytkownika
radomiak
Gaduła
 
Posty: 464
Dołączył(a): 11 paź 2008, o 12:10
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez revor » 4 lut 2013, o 15:06

radomiak Twoja agresywność budzi szacunek :hyhy: Pozdro, możesz startować po tytuł największego napinacza na forum :hyhy:

Człowieku akurat rozbierałem ostatnio obydwa zamki i wiem, że bez kombinacji typu odginanie drzwi, można otworzyć auto wywiercając dziurę w klamce i wkładając w nią śrubokręt. Rzeczywiście szyba ma tyle luzu, że masakra, normalnie można tam rękę włożyć :hyhy:

Klamka jeszcze na tył - bo taka kolega chce z powrotem założyć prawdopodobnie będzie kosztowała go z 15zł i o wiele mniej nerwów i kombinacji co będzie przy tym zakichanym odginaniu szyby :padam:
No chyba, że 15zł to dla Ciebie taaaki ogromny majątek, to przepraszam :oops:


Dodam, że otwierałem takie same Clio jak na filmiku, tylko widzisz, tam zamek nie zamyka się automatycznie, a ponad to rygielek ma inną budowę.
Od siebie jeszcze napiszę, że u mnie w golfie nie możliwym jest podniesienie rygielka po zamknięciu go z zewnątrz na tyle szybko żeby otworzyć drzwi :hyhy:

P.S. Wiesz kolego nawet jeśli masz inne zdanie i chcesz dowieść swoich racji to nie napinaj tak pośladów bo to nie zdrowe :wstyd: A mój poprzedni post jest podparty doświadczeniem i zagwarantuje autorowi tematu otwarcie auta. Dziękuje, dobranoc :hyhy:

P.S.2 pablomed dzięki za poparcie :]
Zapraszam do skomentowania mojego Golfera ;)
http://www.golf3.pl/topics2/golf-mk3-aam-vt37083.htm
Avatar użytkownika
revor
Badacz tematu
 
Posty: 157
Dołączył(a): 2 wrz 2011, o 01:10
Lokalizacja: Leszno

Postprzez radomiak » 4 lut 2013, o 16:39

revor napisał(a):Od siebie jeszcze napiszę, że u mnie w golfie nie możliwym jest podniesienie rygielka po zamknięciu go z zewnątrz na tyle szybko żeby otworzyć drzwi :hyhy:


da sie da poprubuj kiedys i zobaczysz ze ci sie uda

revor napisał(a):Człowieku akurat rozbierałem ostatnio obydwa zamki i wiem, że bez kombinacji typu odginanie drzwi, można otworzyć auto wywiercając dziurę w klamce i wkładając w nią śrubokręt. Rzeczywiście szyba ma tyle luzu, że masakra, normalnie można tam rękę włożyć :hyhy:



otwierajac auto sposobem na sznurek nic nie musisz odginac :!:

revor napisał(a):Klamka jeszcze na tył - bo taka kolega chce z powrotem założyć prawdopodobnie będzie kosztowała go z 15zł i o wiele mniej nerwów i kombinacji co będzie przy tym zakichanym odginaniu szyby :padam:



nic nie odginasz to po 1 a po 2 nawet wydajac 2 zlote to poc je wydawac jak mozesz otwozyc za friko :super:

tyle odemnie w temacie wiecej sie nie udzielam bo to jest walka z wiatrakami

a kazdy wnioski wyciagnie sam ;-)


revor napisał(a):radomiak Twoja agresywność budzi szacunek :hyhy: Pozdro, możesz startować po tytuł największego napinacza na forum :hyhy:


ja agresor?????? :-) :-) :-) :-) :-)
VW GOLF 1,9TDI 1z GT 66KW/90KM 95r
Yaesu FT-857D/President Texas/HF-P1/HV-10
Avatar użytkownika
radomiak
Gaduła
 
Posty: 464
Dołączył(a): 11 paź 2008, o 12:10
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez marcinkazimierz » 4 lut 2013, o 17:01

otwieral ktos tak golfa? bo mi sie wydaje ze przez te podwojne uszczelki nie przejdzie sznurówka , ja to przed zima uruchomilem sobie tylnia klape w razie draki , i raz tak wchodzilem do srodka bo mimo smarowania uszczelek przymarzły mi drzwi.

ogolnie konstrukcja drzwi i zamków v vw i seacie jest beznadziejna
marcinkazimierz
Gaduła
 
Posty: 530
Dołączył(a): 27 kwi 2012, o 20:54
Lokalizacja: Lublin

Postprzez radomiak » 4 lut 2013, o 21:37

marcinkazimierz napisał(a):otwieral ktos tak golfa? bo mi sie wydaje ze przez te podwojne uszczelki nie przejdzie sznurówka


5 razy wtym i 1 swojego(to awaryjnie) i kilkanascie razy jak probowalem nabrac wprawy. sznurowka przechodzi bez problemu :-)
VW GOLF 1,9TDI 1z GT 66KW/90KM 95r
Yaesu FT-857D/President Texas/HF-P1/HV-10
Avatar użytkownika
radomiak
Gaduła
 
Posty: 464
Dołączył(a): 11 paź 2008, o 12:10
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez albert107 » 5 lut 2013, o 20:51

Dziekuje wszystkim za pomoc. Udało się dostać do auta za pomocą sznurka :)
Po pociągnięciu rygielka ma sie jakies 2 sekundy na pociągnięcie za klamke, na dodatek włączy się alarm, ale wystarczy włożyć kluczyk do stacyjki i sie wylacza.

Ale niestety mam problem z zakodowaniem pilota, robie to tak jak wcześniej ale nie działa:
-3 razy otwieram cetralke zamka kierowcy (za pierwszym razem otwiera, nastepnie wlacza sie tylko pompka)
-trzymam zamykanie na pilocie i klikam 3 razy otwieranie.

probowalem z kluczykiem w stacyjce, bez kluczyka no i na kontrolkach tez. bez efektu

niestety nic sie nie dzieje tzn. pilot swieci natomiast brak reakcji ze strony auta.
Pilot to Noxon, niestety nie wiem gdzie znajduje sie cetralka bo takiego juz kupilem.
Jakieś sugestie jak zakodować tego pilota?

Pozdrawiam
albert107
Czytacz
 
Posty: 26
Dołączył(a): 2 lip 2012, o 23:04
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości