Czy w golfie III można wyregulować drzwi.

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Czy w golfie III można wyregulować drzwi.

Postprzez miras » 8 paź 2007, o 08:18

Jak w temacie mam w golfie lekko opuszczone drzwi przednie, czy da się to wyregulować i oczywiście proszę o podpowiedz jak to zrobić. Dzięki. VW 3 drzwi.
Avatar użytkownika
miras
Czytacz
 
Posty: 78
Dołączył(a): 30 wrz 2007, o 07:53
Lokalizacja: Krośniewice

Czy w golfie III można wyregulować drzwi.

 

Postprzez DJ Mays » 8 paź 2007, o 18:52

poluzuj 2 śruby obok zawiasów i ustaw drzwi jak chcesz wysoko (jeśli Ci sie obniżyły) i dokreć je....
Avatar użytkownika
DJ Mays
Czytacz
 
Posty: 53
Dołączył(a): 22 wrz 2007, o 12:44
Lokalizacja: Ruda Maleniecka

Postprzez shaggy8 » 8 paź 2007, o 22:58

Witam

Właśnie ja mam ten sam problem nie chcą mi sie domykac bo opadły, ale dwie śruby to te co są przykręcone zawiasy tak ?? a można wmienic sworznie na zawiasach jak tak to czy to sie normalnie wybija za pomocą młotka ??
shaggy8
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 1 paź 2007, o 15:27
Lokalizacja: Podkarpacie

Postprzez Ice_d » 9 paź 2007, o 10:43

na słupku bocznym masz te uch, bodajże na gwiazdke( oprzynajmniej taj mam),sprubój tam
paliwożerna bestia
Ice_d
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 3 paź 2007, o 13:14
Lokalizacja: Strzelce kraj

Postprzez DJ Mays » 9 paź 2007, o 20:29

otwurz drzwi nie do końca , puzniej niech ktos porusza nimi szybko w dół i góre a ty zerknij gdzie znajduje sie luz... przewarznie jest on na zawiasach
Avatar użytkownika
DJ Mays
Czytacz
 
Posty: 53
Dołączył(a): 22 wrz 2007, o 12:44
Lokalizacja: Ruda Maleniecka

Postprzez marcinmayday » 10 paź 2007, o 13:30

miras masz dzwi opuszczone a nie luzy na dzwiach bo nie bardzo rozumię
więc jeśli masz opuszczone to nie odkręcaj żadnych śrub bo jeśli za słabo dokręcisz to będą się same opuszczały
ja też miałem taki problem z drzwiami
pewnego razu otworzyłem drzwi i zaleciał wiatr i otworzył ja na maksa tak że się aż coś wygieło i drzwi opadły jakieś 5cm i wzale nie chcaiły się zamknąc i to był problem
ale ma szczeście ojciec podpowiedzial mi jak to zrobić a więc jak masz dolnego zawiasa w drzwiach to jest w nim dziura włóż tam śrube chyba 10 jeśli się nie myle i zamykaj drzwi tzn musisz pchać na chama żeby zawias się przegioł tylko po trochy przeginaj i patrz czy juz wystarczy żebyś za dużo nie przegioł bo wteby będziesz musiał odginać
pozdrawiam
marcinmayday
Czytacz
 
Posty: 43
Dołączył(a): 24 lip 2007, o 17:39
Lokalizacja: Skaryszew/Radom

Postprzez miras » 11 paź 2007, o 09:42

Dzięki marcinmayday, luzu na zawiasach nie było znajomy pokazał mi jak to się robi. Chwycił drzwi na samym końcu od dołu (od strony zamka) i podniósł je solidnie powoli do góry i było po sprawie, powiedział że to dość częsty przypadek zawiasy nadciągają lekko blachę przy drzwiach w miejscu ich mocowania i po latach widać się to dzieje, ale jeżeli są luzy na zawiasach to inna sprawa.Teraz jest ok.
Avatar użytkownika
miras
Czytacz
 
Posty: 78
Dołączył(a): 30 wrz 2007, o 07:53
Lokalizacja: Krośniewice

Postprzez uli » 12 paź 2007, o 23:32

powiem ci kolego ze zrobiles zajebisty blad w tym momencie pozwalajac koledze podnies te dzwi bo one i tak zaraz opadna wierz mi bo mam to samo najlepiej jest sciagnac przednie boki zeby sie dostac do srub i wtedu mozesz sobie regulowac dzwi. 8-)
Avatar użytkownika
uli
Badacz tematu
 
Posty: 267
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 11:37
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez miras » 16 paź 2007, o 11:44

Dzięki uli jak się opuszczą to zrobie tak jak radzisz, ale narazie jest ok. Pozdrawiam i dzięki.
Avatar użytkownika
miras
Czytacz
 
Posty: 78
Dołączył(a): 30 wrz 2007, o 07:53
Lokalizacja: Krośniewice

Postprzez michał » 16 lis 2007, o 15:03

marcinmayday, simka mam ten sam problem co ty drzwi opadły i pisałeś ze dziura jest jakas w zawiasie dolnym ale tam jest bolec a zadnej dziury nie ma chyba ze musze wybic go ale nie wiem czy młotkiem.odp.
michał
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 lis 2007, o 14:57
Lokalizacja: aleksandrów

Postprzez kajtek » 28 lis 2007, o 23:26

Ja też mam troche opadniete dzwi zwłaszacza od pasażera...Określcie szczegółowo jak to sie reguluje na którym zawiasie (górny czy dolny) jak za to sie zabrać itd. z góry dzięki
Avatar użytkownika
kajtek
Members
 
Posty: 1559
Dołączył(a): 14 lis 2007, o 12:49
Lokalizacja: ONY Opolskie, NYsa
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Bober » 4 gru 2007, o 10:35

Hej.
Ja też mam troszkę opadnięte drzwi od pasażera (wresja 3 drzwiowa), czy juz wiesz na którum zawiasie to sie reguluje??
Bober
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 wrz 2007, o 14:03
Lokalizacja: Będzin

Następna strona

- - - Czytaj nasze artykuły https://wiecejinformacji.pl/jak-sie-produkuje-co2/%



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości