Wszczęte postępowanie z urzędu po zabraniu prawka?

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Postprzez rafal9119 » 26 cze 2012, o 15:05

czytałem ostatnio ze na podlasiu co drugi mezczyzna nie ma prawka za alko. :-o nie mi ich oceniac ale to lipa. he. nawet w moim miescie jak jedzie jakis na BKL (kolno) to kobieta prowadzi pojazd a do podlasia mam ze 12 km. :wstyd: :lol:
MĄDRA SOWA RADZI: LEGALIZOWAC I SADZIĆ!!!!
rafal9119
Members
 
Posty: 943
Dołączył(a): 16 paź 2011, o 19:26
Lokalizacja: Pisz- NPI

 

Postprzez bendi86 » 28 cze 2012, o 14:03

Wsiadanie w samochód to głupota, jeszcze większa głupotą jest zabieranie prawka za jazdę na rowerze po jakiś wichurach pod sklepem, lepiej TY NIE MOŻESZ PROWADZIĆ KOŁO SIEBIE TEGO ROWERU po piwie bo jak Ci wykaże 0,5 promila to jesteś PRZESTĘPCĄ z wyrokiem sądowym, kolegium i zabranym prawkiem, czujecie? Nie patrzcie na statystyki bo policja nie potrafi złapać nikogo więcej jak PIJANYCH ROWERZYSTÓW POD SKLEPAMI W JAKIMŚ ZAPI....JEWIE.
bendi86
Badacz tematu
 
Posty: 152
Dołączył(a): 9 sie 2011, o 09:42
Lokalizacja: Góra

Postprzez killah » 28 cze 2012, o 15:47

bendi86 napisał(a):Wsiadanie w samochód to głupota, jeszcze większa głupotą jest zabieranie prawka za jazdę na rowerze po jakiś wichurach pod sklepem, lepiej TY NIE MOŻESZ PROWADZIĆ KOŁO SIEBIE TEGO ROWERU po piwie bo jak Ci wykaże 0,5 promila to jesteś PRZESTĘPCĄ z wyrokiem sądowym, kolegium i zabranym prawkiem, czujecie? Nie patrzcie na statystyki bo policja nie potrafi złapać nikogo więcej jak PIJANYCH ROWERZYSTÓW POD SKLEPAMI W JAKIMŚ ZAPI....JEWIE.


jeśli to prawda z tym prowadzeniem roweru to masz rację. Ale pijany rowerzysta to zagrożenie i powinni być karani. Zmienisz zdanie jak ci taki pijak wyskoczy na środek drogi bo mu halny z prawej zawieje.
killah
 

Postprzez rafal9119 » 28 cze 2012, o 19:20

miałem przypadek gdy pijany rowerzysta dostał mi sie pod auto ale obyło sie bez policji bo tylko błotnik mi pogioł . chciałem od niego 350 zł a jak nie to na policje dzwonie a on sie przestraszył i zadzwonił do domu i mi kase jego syn przyniósł hehe
MĄDRA SOWA RADZI: LEGALIZOWAC I SADZIĆ!!!!
rafal9119
Members
 
Posty: 943
Dołączył(a): 16 paź 2011, o 19:26
Lokalizacja: Pisz- NPI

Postprzez chomik » 29 cze 2012, o 01:41

rafal9119 napisał(a):miałem przypadek gdy pijany rowerzysta dostał mi sie pod auto ale obyło sie bez policji bo tylko błotnik mi pogioł . chciałem od niego 350 zł a jak nie to na policje dzwonie a on sie przestraszył i zadzwonił do domu i mi kase jego syn przyniósł hehe

nie ma czym sie chwalic .... jak by pijany zjechał , albo wyladował w szpitalu to bys mial gruuubasne problemy nie warte tej kasy ;]
Avatar użytkownika
chomik
Fanatyk
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 29 lis 2010, o 01:26
Lokalizacja: Toruń
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez rafal9119 » 30 cze 2012, o 18:27

chomik napisał(a):albo wyladował w szpitalu to bys mial gruuubasne problemy nie warte tej kasy
a co to ja byłem pijany??? co niby ja bym odpowiadał za pijaka na rowerze tak???
MĄDRA SOWA RADZI: LEGALIZOWAC I SADZIĆ!!!!
rafal9119
Members
 
Posty: 943
Dołączył(a): 16 paź 2011, o 19:26
Lokalizacja: Pisz- NPI

Postprzez Gibon » 1 lip 2012, o 14:30

bendi86 napisał(a):Wsiadanie w samochód to głupota, jeszcze większa głupotą jest zabieranie prawka za jazdę na rowerze po jakiś wichurach pod sklepem, lepiej TY NIE MOŻESZ PROWADZIĆ KOŁO SIEBIE TEGO ROWERU po piwie bo jak Ci wykaże 0,5 promila to jesteś PRZESTĘPCĄ z wyrokiem sądowym, kolegium i zabranym prawkiem, czujecie? Nie patrzcie na statystyki bo policja nie potrafi złapać nikogo więcej jak PIJANYCH ROWERZYSTÓW POD SKLEPAMI W JAKIMŚ ZAPI....JEWIE.



Za jazdę rowerem po % nie zbierają już prawka...
Avatar użytkownika
Gibon
Badacz tematu
 
Posty: 224
Dołączył(a): 29 mar 2009, o 11:31
Lokalizacja: Opole

Postprzez chomik » 1 lip 2012, o 20:45

rafal9119 napisał(a):
chomik napisał(a):albo wyladował w szpitalu to bys mial gruuubasne problemy nie warte tej kasy
a co to ja byłem pijany??? co niby ja bym odpowiadał za pijaka na rowerze tak???

tak.... ty bys odpowiadał za uszczerbek na zdrowiu poszkodowanego itd ;) On dostal by kare za jade po pijaku jednak został bys również oskarżony za potrącenie , ukrywanie wypadku itd jak zalatwiles to bez policji .
Avatar użytkownika
chomik
Fanatyk
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 29 lis 2010, o 01:26
Lokalizacja: Toruń
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez bendi86 » 2 lip 2012, o 00:05

Jest jeszcze takie coś jak nieumyślne spowodowanie śmierci i za to tez sadzają...
bendi86
Badacz tematu
 
Posty: 152
Dołączył(a): 9 sie 2011, o 09:42
Lokalizacja: Góra

Postprzez Gibon » 2 lip 2012, o 22:37

bendi86 napisał(a):Jest jeszcze takie coś jak nieumyślne spowodowanie śmierci i za to tez sadzają...


Dokładnie
Avatar użytkownika
Gibon
Badacz tematu
 
Posty: 224
Dołączył(a): 29 mar 2009, o 11:31
Lokalizacja: Opole

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości