Przerejestrowanie auta - moj przypadek

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Postprzez Oles » 5 maja 2012, o 11:20

Oles napisał/a:
Najlepiej to przepisać umowe z byłym właścicielem autka

"pod warunkiem, że nie zgłosił jeszcze w WK sprzedaży samchodu"

Dokładnie :-) więc najlepiej zadzwonić do poprzedniego właściciela i powiedzieć mu jaka jest sprawa ;-)
Oles
Czytacz
 
Posty: 80
Dołączył(a): 5 wrz 2010, o 13:20
Lokalizacja: Starachowice

 

Postprzez K@mil » 5 maja 2012, o 12:49

BartheZz_3 napisał(a):
K@mil napisał(a):Hmm jak chcesz zarejestrowac tylko na kogos to musisz sprzedac mu auto bo nie mozesz dopisac go teraz do umowy :) ...

K@mil jesli sprzedawca jest w porzadku to sie mylisz ;-) moj przypadek - spisalem umowe na siebie, bo tez nie wiedzialem ze musza byc wszyscy kupujacy podpisani (no ja tez nie mam znizek :-P ) telefon do sprzedajacego (on Zielona Gora ja 100km od niego :-P spisalem nowa umowe (z nowa data), podpisalem, wyslalem mu dwa egzemplarze, podpisal odeslal jeden i koniec ;-)


tak tak ale takie rzeczy to raz na milion :) umowa zginie albo nie wysle itp itp nigdy nic nie wiadomo :D Tobie akurat sie udało :-P
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez k-m-r1 » 6 maja 2012, o 17:51

K@mil napisał(a):i oddac 50%... specjalne druki sa w Urzedzie Komunikacji
nie trzeba oddaac 50 % wystarczy 1% tak naprawde nikt nei sprawdza tego i mało kogo interesuje czy ty masz 50 czy 99% tego auta auto jako całosc ma 2 włascicieli i to jest ważne w rodzinie możęsz zrobic darowizne nawet całęj fury tylko do jakiejs kwoty jest nieopodatkowane ojciec brat siostra bliska rodzinka czy rodzina w pierwszej lini


aha tobie nie łątwiej dopisc kogos kto ma 60% zniżek? ja tak mam z ojcem auto
tylko myk jest taki że w pierwszym roku auto ubezpiecza ojciec i Ty jako głuwny własciciel
w drugim idziesz Ty i ubezpieczasz w sumie jest drożej dopuki nie masz 25 lat ale zniżki przejmujesz i leca latka w ubezpieczalni zapłacisz z 150 zł wiecej no i popytaj po ubezpieczalniach bo niby ten sam zakład a stawki swoje mają u mnie oddział PZU przysłał propozycje przedłurzenia OC a ja smigłem do oddziału i tam razem OC + NW zapłąciłem mniej o 100 zł a też PZU
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości