Komentarze na temat naszych aut.

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Postprzez pawelus6 » 12 sie 2014, o 18:56

PREMIER napisał(a):" po co pakujesz kase w taki stary samochód kupił bys sobie lepszy nowszy ,stać Cie - gadają ".


Ehhh kocham ten tekst, miliony razy zasłyszany.
Tylko weź potem też utrzymaj te auto.
Ludzie myślą ze jak kupimy auto za 3k, włozymy 10k (są tu 100% tacy) to powinnismy sobie kupic juz MK4 albo nawet na MK5 zacząć odkładać. Tylko jak człowiek zacząłby tam cos robic to koszta równie szybko by poszły w górę, nie wiem czemuy ludzie mysla ze dajac 10k za auto kupimy takie w którym nie trzeba robić nic. Ehhh znawcy...
Mój golf Variant
AAZ: KKK K14~1.5Bar, Skrzynia CTN(TDi), dół TDi.
Avatar użytkownika
pawelus6
Gaduła
 
Posty: 575
Dołączył(a): 17 cze 2012, o 18:49
Lokalizacja: Śląsk, Knurów
Rocznik: 0
Silnik: Dziala
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

 

Postprzez Pozor » 12 sie 2014, o 20:14

No i ja się wypowiem , :hyhy: u mnie to dopiero były przeboje po tym jak stał rok w garażu z rozprutym silnikiem to się nasłuchałem że padło kupiłem itp. niby trochę racji mieli , ale satysfakcja z dokonanych modów mi wszystko wynagradza ;-) z tekstem ze powinienem kupić coś lepszego nie wspomnę , ale nawet mi się nie chce przesiadać na coś powyżej 96 roku, po prostu już te samochody nie mają duszy :-) a z moim golfem jest gorzej jak z dziewczyną , non stop coś chce ode mnie , jak jedno naprawie to drugie się sypnie, normalnie syzyfowa praca ,ale powoli wychodzę na prostą z utrzymaniem go stanie który by mnie zadowalał , choć nie ukrywam że po głowie i tak mi chodzi już inny samochód też VAG i również z duszą :hyhy:
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)

Postprzez Emiczka » 19 sie 2014, o 23:25

Ha moj tez rok stał juz go miałam sprzedawać ale nie wsiadłam do niego i miłość powróciła;p Każdy gada weź co za złom i inne ale mnie to nie interesuje, dla mnie to auto ma dusze bardzo wielką. 2 lata temu mój były powiedział weź go sprzedaj wtedy powiedziałam, że prędzej my się rozstaniemy niż ja sprzedam auto wtedy był to śmiech a dziś jest to prawda :) Lubie siedzieć w tym aucie, robić przy nim i patrzeć jak wygląda nie interesuje mnie, że nie jest piękny i ma zieloną klapę, jest mój i co jest w nim zrobione to moja sprawa. Innym nie musi się podobać:)
Avatar użytkownika
Emiczka
VIP
 
Posty: 2205
Dołączył(a): 10 lis 2011, o 13:42
Lokalizacja: Łódź
Rocznik: 2003
Silnik: 1.6 passat B5fl
Paliwo: PB
Nadwozie: kombi

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości