Egzamin na kat. C to juz za moment !

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Postprzez AdamPLSieradz » 12 mar 2012, o 22:27

No tak to wydaje się logiczne, wogóle to problematyczne są te swiatla, bo uczylem sie jezdzic na MANIE TGL 240 a moge trafic albo na "nowego" Stara, albo na starszego Mana. Tam przełączniki są inaczej umiejscowione, a co gorsze skrzynia biegów jest inna :D W moim Manie na kursie byl przelacznik pomiedzy gorna a dolna, natomiast w Starze trzeba ja jakby puknać w bok :D
Avatar użytkownika
AdamPLSieradz
Badacz tematu
 
Posty: 315
Dołączył(a): 26 kwi 2011, o 15:13
Lokalizacja: Sieradz

 

Postprzez K@mil » 12 mar 2012, o 22:31

AdamPLSieradz napisał(a):No tak to wydaje się logiczne, wogóle to problematyczne są te swiatla, bo uczylem sie jezdzic na MANIE TGL 240 a moge trafic albo na "nowego" Stara, albo na starszego Mana. Tam przełączniki są inaczej umiejscowione, a co gorsze skrzynia biegów jest inna :D W moim Manie na kursie byl przelacznik pomiedzy gorna a dolna, natomiast w Starze trzeba ja jakby puknać w bok :D


Powiem Ci szerze ze skrzynia w bok jest lepszą skrzynią tylko trzeba pamietać o kontrolce żółwika (jest żółwik jest mala skrzynia) ... i trzeba pamietac o tym ze przechodząc ze skrzyni duzej na mała trzeba jechać powoli (jak bedziesz to robil podczas wysokich obrotoch, to bedzie taki fajny dzwiek)

Man dobre auto + jest to ze ma wyswietlacz skrzyni biegow, tylko ja nie moglem przyzwyczaić sie kiedy jest mała a kiedy duza skrzynia takie male kreski tam sa x) wole żółwia
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez AdamPLSieradz » 12 mar 2012, o 22:35

Widzisz kolego dokładnie to jest kwestia przyzwyczajenia:D tylko jak tu sie na egzaminie przyzwyczajac kiedy nie ma czasu, jest stres? A i boje sie jeszcze zatoczki .... niby mi wychodzila w miare ok na kursie ,ale to ogolnie jak dla mnie najtrudniejszy manewr. Oby go nie wylosować.
Avatar użytkownika
AdamPLSieradz
Badacz tematu
 
Posty: 315
Dołączył(a): 26 kwi 2011, o 15:13
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez greg_117 » 12 mar 2012, o 22:36

Bez obaw kolego :):) dasz radę :) całe forum 3ma kciuki :) wiem jaki to stresik gdyż w styczniu zdawałem na c+e :) dasz radę :) tylko bez pośpiechu,nerw wykonuj zadania jak również uważaj na przechodni i znaczki :) a kategoria C jest Twoja :)

Powodzenia :)))
greg_117
Gaduła
 
Posty: 514
Dołączył(a): 23 sty 2010, o 01:30
Lokalizacja: Bieżuń

Postprzez K@mil » 12 mar 2012, o 22:39

AdamPLSieradz napisał(a):Widzisz kolego dokładnie to jest kwestia przyzwyczajenia:D tylko jak tu sie na egzaminie przyzwyczajac kiedy nie ma czasu, jest stres? A i boje sie jeszcze zatoczki .... niby mi wychodzila w miare ok na kursie ,ale to ogolnie jak dla mnie najtrudniejszy manewr. Oby go nie wylosować.


zatoka jest łatwa :) tzn zalezy jak Cie uczyli ale najlepszy sposob to... Tylne koło na wysokosci kraweznika, kierownica o 90stopni :) dalej to lusterka czyli jak paka schowa sie tak z poł metra za kraweznik to odbijamy :D i jesteśmy w domciu x)

Pamietaj o tym że masz mozliwosc poprawy (korektę) zatoki czyli np wjezdzasz widzisz ze jest zle to nie mowisz ze chcesz 2próbe tylko prosisz o korektę czyli np wyjezdzasz i wjezdzasz jeszcze raz ;d
Oczywiscie o kierunkach trzeba pamietać i o tym ze auto w zatoce musi znalesc sie na srodku czyli trzeba podjechac do przodu delikatnie
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez Emiczka » 12 mar 2012, o 22:52

Dasz rade;) nie przejmuj sie:)
Avatar użytkownika
Emiczka
VIP
 
Posty: 2205
Dołączył(a): 10 lis 2011, o 13:42
Lokalizacja: Łódź
Rocznik: 2003
Silnik: 1.6 passat B5fl
Paliwo: PB
Nadwozie: kombi

Postprzez AdamPLSieradz » 12 mar 2012, o 23:06

Dzieki Wam koledzy i kolezanki za wszelkie rady. Trochę mi raźniej. Tymczasem udaję się na wypoczynek. Jutro dam znac jak poszło.
Avatar użytkownika
AdamPLSieradz
Badacz tematu
 
Posty: 315
Dołączył(a): 26 kwi 2011, o 15:13
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez K@mil » 12 mar 2012, o 23:13

AdamPLSieradz napisał(a):Dzieki Wam koledzy i kolezanki za wszelkie rady. Trochę mi raźniej. Tymczasem udaję się na wypoczynek. Jutro dam znac jak poszło.


Powodzenia i pamietaj na egzaminie “Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno” :lol:
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez AdamPLSieradz » 13 mar 2012, o 16:40

Oblałem. Było nas 8. Zdawałem ostatni. Kumpel przedemna. Oblał na światlach bo trafił na inną ciężarówkę i nie umiał ich włączyć. Ja dostałem Mana i Boże dopomóż nie dojechalem na łuku. Brakło 5 cm. Załamałem się bo 160 zł psu w ***. To był stres, czekałem prawie 1,5 h , jak wsiadałem nie miałem już siły i jeszcze to że kumpel nie zdał mnie rozbiło. Ogolnie zdało ledwie 2 na nas 8.
Avatar użytkownika
AdamPLSieradz
Badacz tematu
 
Posty: 315
Dołączył(a): 26 kwi 2011, o 15:13
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez arthorius » 13 mar 2012, o 16:42

Pewnie Mucha egzaminował hehe
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
arthorius
Badacz tematu
 
Posty: 311
Dołączył(a): 7 lip 2011, o 11:51
Lokalizacja: Centrum

Postprzez Paweu » 13 mar 2012, o 16:48

no to zarobił ośrodek...
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez K@mil » 13 mar 2012, o 16:48

AdamPLSieradz napisał(a):Oblałem. Było nas 8. Zdawałem ostatni. Kumpel przedemna. Oblał na światlach bo trafił na inną ciężarówkę i nie umiał ich włączyć. Ja dostałem Mana i Boże dopomóż nie dojechalem na łuku. Brakło 5 cm. Załamałem się bo 160 zł psu w ***. To był stres, czekałem prawie 1,5 h , jak wsiadałem nie miałem już siły i jeszcze to że kumpel nie zdał mnie rozbiło. Ogolnie zdało ledwie 2 na nas 8.


Co do swiatel w manie sa jak w Golfie (kółko w konsoli) a w Starze prawdopodobnie w guziku kolo licznika (albo w wycieraczce, to widac jak sie wchodzi) ;p

No szkoda ze nie zdales ale nic sie nie stało tylko teraz czas oczekiwania na nowy egzamin :)

Przy łuku używaj tylnej szyby nie lusterek x) no chyba ze jest blacha :)

Trzeba zdac do 3razu, bo pozniej potrzebne dodatkowe 5h
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości