A jesli ktos jest maniakiem ????

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Postprzez Grzesiek2507 » 13 maja 2013, o 13:54

Nati712, słonko odpusc sobie takie sprowadzone cudenka z allegro wyciagniete wprost z garazu od niemca. Przejrzyj fora, a napewno znajdziesz cos doinwestowanego w super stanie. Szukaj auta, ktorego kilkuletnia historie znajdziesz na forum ( i tutaj idealnym przykladem jest auto Pijey88 )
Avatar użytkownika
Grzesiek2507
Members
 
Posty: 3684
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 15:12
Lokalizacja: Izbica Kujawska

 

Postprzez Paweu » 13 maja 2013, o 15:44

Nati712 napisał(a):ja ogolnie z vw z wszytkich modeli wybieram tylko 3 i shirocko (czy jak tam sie pisze)


Taki z panny vw maniak a problemy są z poprawną pisownią nazw modeli.. nieładnie.

Nati712 napisał(a): jaki jest najmlodszy vw 3 i wyszedl rok 97


Bodaj kombi i cabbrio były produkowane nieco dłużej.

Nati712 napisał(a):jak myslicie jak by sie znalazl jakis maniak totalnie oddany modelowi mk3 to volkswagen wyprodukowal by na zamowienie taki stary model,


Hm... pomyślmy... Przezbrojenie linii produkcyjnej/montażowej... em.. Nie.

A tak na marginesie ... nie potrzeba fabryki by auto wyglądało jak nówka. ;-)

Temat przenoszę..bo w złym dziale.
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Nati712 » 13 maja 2013, o 16:18

Grzesiek2507 jak ty ładnie do mnie mowisz :) heheh wiem wiem jak jest zdjecia pokazuja co innego a rzeczywistosc bywa smutna okazuje sie to zle to do wymiany i tamto o czym nie bylo wzmianki w opisie, tak sobie myslalam ze w sumie trzeba tylko dbac o swoje, ja tez na autach sie nie znam za bardzo,pierwszego forda kupilam od wujka za 7oo zł potem podjelam decyzje o Vw mk 3, to zwykle najzyklejsze autko, mialam prawko 4 miesiace strasznie balam sie volkswagenow bo wsteczny maja zaraz przy jedynce a w pandach wsteczny byl za 5 ciagle sie mylilam i balam sie tych biegow ze gdzies tam w ruchu ulicznym wbije zle bieg i komus przywale, nie dopuszczalam mysli ze moge miec jakiego kolwiek volkswagena az musialam takim pojechac po kolege bo popil, jego brat dal mi mk3 i........ Zakochalam sie :D cofanie tym autkiem to czysta przyjemnosc króciutki tył po prostu rewelacja dla baby co ledwo zdala prawko, poczulam sie w nim tak dobrze ze nie wazne jak on wygladal w srodku czulam sie dobrze i w glowie uroilo mi sie kupno wlasnie trójeczki, tez wzielam go z tablica.pl nie znalam forum nie mialam gdzie zasiegnac porady pojechalam do nysy autko bylo w srodku czyste zadbane nadkola porobione pod spodem tez ok klapa tylko byla do zmiany i kupilam za 2000 zl na alufelgach autko, tez mial kilka was to mi w kudowie kolo odpadlo bo lozysko sie posypalo i gwint sie tak zajechal ze nie bylo go wcale to mi pod biedronka rozrusznik sie zpalił to padlo mi sprzeglo to klocki z przodu starly sie go golych tarcz ale nie zaluje kupna tego auta kazda usterka jaka wymienilam nie kosztowala mnie wiecej jak 150 zł i wszystko padalo pomalu nie na raz teraz jak bede w domu jade go odebrac bedzie mial zmieniona klape, butle w kole, sprzeglo zrobione, mysle ze nie ma sie go co pozbywac tylko inwestowac w to co sie zuzywa a moze jeszcze mi posluzy jak bede juz miala zrobione wszytko tez wam go zaprezentuje :-D A co do pisowni to przynaje sie nie mam pojecia jak sie pisze wiem jak sie mowi :) i wcale sie tego nie wstydze ze nie wiem wole sie przyznac :D
Avatar użytkownika
Nati712
Badacz tematu
 
Posty: 213
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 01:52
Lokalizacja: kłodzko, bystrzyca DKL

Postprzez ER77 » 19 maja 2013, o 22:07

Produkcja MK3 zakończyła się w październiku 1997.Od grudnia szły MK4. Cabby MK3 produkowano do 1998,a kombi do 1999.

Ja Syncro Żonki doprowadziłem do stanu fabrycznego,poprawiając to i owo. Też go kocham hehe I nigdy nie przedam :-) A od października 2011 do dzisiaj zrobił 3000 km. Taki sobie rarytasik na słoneczne dni hehe
Tak, jestem maniakiem :napalony:
Avatar użytkownika
ER77
Badacz tematu
 
Posty: 392
Dołączył(a): 23 cze 2010, o 20:58
Lokalizacja: SYNCRO GT

Postprzez Nati712 » 21 maja 2013, o 10:23

No tp pelen szacun oby tak dalej.....
Avatar użytkownika
Nati712
Badacz tematu
 
Posty: 213
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 01:52
Lokalizacja: kłodzko, bystrzyca DKL

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości