Uzywales uszczelniacz chlodnicy ?

Wszystko co związane z klimatyzacją i nawiewami w samochodzie Volkswagen Golf 3

Moderator: Moderator

Uzywales uszczelniacz chlodnicy ?

Postprzez trojeczkaGT » 9 wrz 2011, o 16:49

czy uzywales preparaty tego typu http://allegro.pl/pulsar-uszczelniacz-c ... 82617.html

bo mi chyba plyn ucieka gdzies i chcialbym sie upewnic czy to chlodzenie czy uszczelka pod glowica i slyszalem ze takie preparaty nawet dzialaja ale chce sie upewnic u nas na forum. :D
Aktualnie posiadam golfa III 1.9 TD umierajacego na ruda ospe i to >>> pozostale/chrysler-voyager-jaszczur-t77315.html a miałem tez audi 80 b4, byl tez golf III 1.8 GT i golf III kombi i vento.
Avatar użytkownika
trojeczkaGT
Members
 
Posty: 1745
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 21:36
Lokalizacja: DDZ i DSW
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Uzywales uszczelniacz chlodnicy ?

 

Postprzez RAQnio_V » 9 wrz 2011, o 19:12

temat już był. Najpierw szukaj potem pisz...
http://www.golf3.pl/topics40/uszczelnia ... t35098.htm

sam osobiście nie polecam. Wlałem jakieś coś z Preston'a i nic to nie dało. Zlokalizuj wyciek i usuń ;)
Wąsko i wysoko... Na przekór stereotypom :D
Avatar użytkownika
RAQnio_V
Badacz tematu
 
Posty: 381
Dołączył(a): 23 kwi 2011, o 06:22
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez wald » 30 paź 2011, o 19:11

Mi po uszczelniaczu w proszku - zastosowane kiedyś przez poprzedniego właściciela zaczęła w końcy przeciekać nagrezewnica. Troche roboty z wymianą więc wlałem renomowany uszczelniacz w płynie zgodnie z instrukcją... no i po tygodniu nagrzewnica nawaliła na pełnym froncie i auto unieruchomione... po 100m silnik gorący... więc teraz czyszczenie chłodnicy z syfu i nowa nagrzewnica - używki nie biorę bo a nóż się trafi to samo, na zimę nie ryzykuję. Pewnie po dobrym uszczelniaczu na samym początku nie było by wcale problemu, bo w autach stosowałem i działało na małe przecieki i nie było problemów.... no chyba że za parę lat komuś się coś wydarzy :wstyd:
wald
Czytacz
 
Posty: 28
Dołączył(a): 11 sie 2011, o 21:51
Lokalizacja: Opolskie


- - -



Powrót do Klimatyzacja i Nawiewy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości