Ramka filtra przeciwpyłowego.

Wszystko co związane z klimatyzacją i nawiewami w samochodzie Volkswagen Golf 3

Moderator: Moderator

Postprzez marcinkoz2910 » 12 sty 2010, o 22:50

z tego co mi wiadomo

1H0 --> golf 3
1J0 --> golf 4

a to że niektóre symbole się pokrywają to patrzcie na to że Golf 4 Cabrio to Golf 3 po liftingu :lol:

A przecież nie zrobią śrubki M10x50 do mk3 i M10x50 do mk4 :lol: stąd pokrywające sie numery

Ja tam nie widzę problemu ide kupuję i jak pasuje to git a jak nie to wymieniam i już 2 razy zmieniałem filtr kabinowy i nie zdarzyło się u mnie żeby nie pasował :-|

Ale mniejsza o to proponuję nie dogryzać sobie dalej bo skoczycie zaraz sobie do piór
Avatar użytkownika
marcinkoz2910
Members
 
Posty: 4293
Dołączył(a): 20 lip 2008, o 15:16
Lokalizacja: Pogórze /k. Skoczowa

 

Postprzez Sivy » 12 sty 2010, o 22:51

adrian5 napisał(a): ale nie będę nawet o tym wspominał bo większość i tak tego nie zrozumie, jeśli są tacy co nie mogą zrozumieć tak prostej rzeczy.


Zaraz napiszesz jedno slowo za duzo.
Alten VW Fück Opel ~VAGSTYLE~
Avatar użytkownika
Sivy
Members
 
Posty: 880
Dołączył(a): 25 cze 2008, o 10:00
Lokalizacja: Güttstadt

Postprzez adrian5 » 12 sty 2010, o 22:56

Sivy napisał(a):
adrian5 napisał(a): ale nie będę nawet o tym wspominał bo większość i tak tego nie zrozumie, jeśli są tacy co nie mogą zrozumieć tak prostej rzeczy.


Zaraz napiszesz jedno slowo za duzo.


Jakie jedno słowo za dużo? Przecież to prawda, nikt tutaj nie zrozumiał tego, ale mi sie juz nie chce wiecej tlumaczaczyć.

[ Dodano: 2010-01-12, 21:58 ]
Zico63 napisał(a):W ETKA jest dużymi literami napisane:
[url=http://images44.fotosik.pl/247/f5b4cc4066b3f973m.jpg]Obrazek[/URL]
no, jest pewien błąd. Tak patrzę i zamieszane jest faktycznie

Ale to drobiazgi, na schematach w książkach też są błędy... Dzięki za wskazanie, będziemy uważali i... z tym żyli bo co poradzimy?


No, może chociaż jedna osoba zrozumiała... Może to drobiazg, ale jak ktoś pójdzie po filtr węglowy do salonu VW to najprawdopodobniej będzie musiał iść znowu po ramkę, a jak przeczyta ten wątek to może będzie wiedział jak wygląda sytuacja.
VW Golf, CL Europe, 1995r., 1.6 AEA, benzynowy.
adrian5
Czytacz
 
Posty: 145
Dołączył(a): 3 gru 2009, o 20:03
Lokalizacja: pomorskie

Postprzez Radi » 12 sty 2010, o 23:03

zeby z głupiej ramki zrobić tak wielki problem
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Sivy » 12 sty 2010, o 23:11

adrian5 napisał(a):. Może to drobiazg, ale jak ktoś pójdzie po filtr węglowy do salonu VW to najprawdopodobniej będzie musiał iść znowu po ramkę, a jak przeczyta ten wątek to może będzie wiedział jak wygląda sytuacja.


A moze warto byloby poszukac podobnego tematu i tam dodac od siebie, ze jak kos by chcial weglowy to musi... itd.
Alten VW Fück Opel ~VAGSTYLE~
Avatar użytkownika
Sivy
Members
 
Posty: 880
Dołączył(a): 25 cze 2008, o 10:00
Lokalizacja: Güttstadt

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Klimatyzacja i Nawiewy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości