problem nadmuchuje pare do środka z kratek

Wszystko co związane z klimatyzacją i nawiewami w samochodzie Volkswagen Golf 3

Moderator: Moderator

Postprzez pablomed » 11 lip 2011, o 23:07

ja do tego używam podkładki pod mysz z gumy piankowej, nadaje się idealnie tniesz na paski jakie trzeba i kleisz
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

 

Postprzez Murel » 12 lip 2011, o 15:29

pablomed, no dzieki tego rowiazania bym sie nie domyslil. kombinowalem z czyms innym.
a inne pytanie czy jakos wyjmowales ten plastik ( ta przegrode z nawiewow) a jak tak to podpowiesz mi jak o zrobic??
Nie sztuką jest zabić komara przednią szybą... Sztuką jest to zrobić boczną
Avatar użytkownika
Murel
Czytacz
 
Posty: 114
Dołączył(a): 24 cze 2008, o 13:30
Lokalizacja: Ostrowiec Sw./Łódź

Postprzez pablomed » 15 lip 2011, o 17:38

Robiłem to przy okazji wymiany nagrzewnicy w Golfie III i w dodatku z klimą oraz w golfie II i nie potrafię ci z głowy napisac do jakiego momentu trzeba się posunąc (wg porad o nagrzewnicy) żeby dojśc do klapki. Myślę że da rady tylko po wyjeciu tunelu sie tam dobrać.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez prezesik » 15 lip 2011, o 20:06

Aby dobrać się do klapki "ciepłe-zimne" trzeba wyjąć cały zestaw nawiewów razem z nagrzewnicą, wtedy wyjąć nagrzewnicę i rozpołowić nawiew. Dopiero będziesz miał dostęp do ww klapki. Inaczej tego nie obejdziesz.

W moim temacie masz fotkę jak to wygląda mniej więcej w środku. Może aż jedno zdjęcie, ale powinno coś pomóc.

http://www.golf3.pl/topics40/leci-ciepl ... t33910.htm
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez pablomed » 17 lip 2011, o 18:59

Nie nie trzeba aż tak daleko się posuwać jak przy wyjmowaniu nagrzewnicy. Mniej więcej zatrzymać się trzeba w połowie tej porady http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... sc&start=0
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Klimatyzacja i Nawiewy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości