brak miejsca na immo w kluczyku

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

brak miejsca na immo w kluczyku

Postprzez killah » 17 wrz 2010, o 21:10

elo

mam pewien problem. Nie mam miejsca na chip od immo w moim kluczyku. Czy da się kupić jakieś kluczyki i wstawić do niech środek z mojego oraz immobilizer?
killah
 

brak miejsca na immo w kluczyku

 

Postprzez kamyk212121 » 17 wrz 2010, o 21:53

a gdy wyjmiesz immo i bd trzymał blisko kluczyka to samochód bedzie pracował czy tez nie??? bo wiem ze w vectrach b robiło sie tak ze stary kluczyk z immo kładło sie pod kierownice pod ten plastik przyklejało i działało jak tralala:)
kamyk212121
Badacz tematu
 
Posty: 201
Dołączył(a): 22 lut 2010, o 20:02
Lokalizacja: Płock/Gąbin

Postprzez killah » 17 wrz 2010, o 21:55

kamyk212121 napisał(a):a gdy wyjmiesz immo i bd trzymał blisko kluczyka to samochód bedzie pracował czy tez nie??? bo wiem ze w vectrach b robiło sie tak ze stary kluczyk z immo kładło sie pod kierownice pod ten plastik przyklejało i działało jak tralala:)


nie wiem :D w trakcie swapa wyjdzie czy to przejdzie
killah
 

Postprzez radomiak » 18 wrz 2010, o 12:04

u mnie jak wyjme ten czip to nawet odpalic nie chce jak przyblize do kierownicy to odpala i chodzi jak oddale to po ok 10s gasnie. koszt dorobienia takiego kluczyka to jesli kopiujesz czip to 100 jesli chcesz przelozyc czip i grot do innej obudowy to 60zl ceny z tamtego roku ze szczecina(robilem to 2) acha i jeszcze gosc spisywal mnie z dowodu osobistego i dow. rejestracyjnego(bez tych danych nie chcial gadac mowil ze wymogi polici) poszukaj warsztatu slusarskiego co dorabiaja klucze typu gerda oni to juz wyzsza pulka i napewno cos doradza.

[ Dodano: 2010-09-18, 12:05 ]
kamyk212121 napisał(a):stary kluczyk z immo kładło sie pod kierownice pod ten plastik przyklejało i działało jak tralala:)

najtansze rozwiazanie
VW GOLF 1,9TDI 1z GT 66KW/90KM 95r
Yaesu FT-857D/President Texas/HF-P1/HV-10
Avatar użytkownika
radomiak
Gaduła
 
Posty: 464
Dołączył(a): 11 paź 2008, o 12:10
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez killah » 18 wrz 2010, o 12:19

radomiak napisał(a):u mnie jak wyjme ten czip to nawet odpalic nie chce jak przyblize do kierownicy to odpala i chodzi jak oddale to po ok 10s gasnie. koszt dorobienia takiego kluczyka to jesli kopiujesz czip to 100 jesli chcesz przelozyc czip i grot do innej obudowy to 60zl ceny z tamtego roku ze szczecina(robilem to 2) acha i jeszcze gosc spisywal mnie z dowodu osobistego i dow. rejestracyjnego(bez tych danych nie chcial gadac mowil ze wymogi polici) poszukaj warsztatu slusarskiego co dorabiaja klucze typu gerda oni to juz wyzsza pulka i napewno cos doradza.

[ Dodano: 2010-09-18, 12:05 ]
kamyk212121 napisał(a):stary kluczyk z immo kładło sie pod kierownice pod ten plastik przyklejało i działało jak tralala:)

najtansze rozwiazanie


wielkie dzięki za pomoc
wystarczy mi przełożyć grot i chip :D
killah
 

Postprzez kamyk212121 » 18 wrz 2010, o 13:01

i gitara:)
kamyk212121
Badacz tematu
 
Posty: 201
Dołączył(a): 22 lut 2010, o 20:02
Lokalizacja: Płock/Gąbin

Postprzez K@mil » 19 wrz 2010, o 12:52

Najtansze rozwiazanie to kupic kluczyk scyzoryk dorobić grot a miejsce na immo w nim jest (ale te scyzoryki z allegro made in china sa slabe)...

W golfie chip od immo musi byc blisko stacyjki u mnie dzialało jak mialem kolo kierownicy ale jak polozylem juz kolo drazka zmiany biegow to juz nie odpalał (tzn odpalał na 10sek)...
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez killah » 19 wrz 2010, o 13:06

K@mil napisał(a):Najtansze rozwiazanie to kupic kluczyk scyzoryk dorobić grot a miejsce na immo w nim jest (ale te scyzoryki z allegro made in china sa slabe)...

W golfie chip od immo musi byc blisko stacyjki u mnie dzialało jak mialem kolo kierownicy ale jak polozylem juz kolo drazka zmiany biegow to juz nie odpalał (tzn odpalał na 10sek)...


ale jak dam do takiego ślusarza do przełożenia grot i chiop to on chyba będzie miał już jakiś kluczyk czy coś do którego go wstawi? czy będę musiał mu też go dostarczyć?

kamil zawsze można pod obudowę kierownicy chip wsadzić :P
killah
 

Postprzez K@mil » 19 wrz 2010, o 13:19

z tego co wiem to nie ma kluczyków zamiennikow z miejscem na immo... widzialem u slusarzy duzo kluczykow takich zwyklych podobnych do tych z mk2 (nie otwierane)... co do grotu to nie przelozysz samego grotu bo on jest tak wtopiony trzeba dorobić poprostu kluczyk ale bedzie ciezko znalesc z miejscem na immo
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez killah » 19 wrz 2010, o 13:22

K@mil napisał(a):z tego co wiem to nie ma kluczyków zamiennikow z miejscem na immo... widzialem u slusarzy duzo kluczykow takich zwyklych podobnych do tych z mk2 (nie otwierane)... co do grotu to nie przelozysz samego grotu bo on jest tak wtopiony trzeba dorobić poprostu kluczyk ale bedzie ciezko znalesc z miejscem na immo


a ten immo może sobie luzem leżeć w kluczyku? bo ja mam kluczyk z miejscem na diodę i na baterię... po prostu bym go jakoś tam umieścił w miejsce baterii.. będzie to banglać ?:D
killah
 

Postprzez K@mil » 19 wrz 2010, o 13:26

killah napisał(a):a ten immo może sobie luzem leżeć w kluczyku? bo ja mam kluczyk z miejscem na diodę i na baterię... po prostu bym go jakoś tam umieścił w miejsce baterii.. będzie to banglać ?:D


Przyklej go najlepiej na kropelke i juz nie odpadnie... jak masz kluczyk z miejscem na baterie to nie ma tam miejsca na immo ?

Obrazek

tylko najpierw nie wiem przyklej go na na tasme dwustronna sprawdz czy dziala i dopiero na kropelke [/quote]
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez killah » 19 wrz 2010, o 13:31

Obrazek

tak to wygląda;D

na zdjęciu zaznaczyłem potencjalne miejsce na immo. mógłbym to tam wsadzić i nadal korzystać z żarówki ;) będzie to działać?
killah
 

Następna strona

- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 19 gości