brak miejsca na immo w kluczyku

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Postprzez radomiak » 19 wrz 2010, o 17:58

K@mil napisał(a):z tego co wiem to nie ma kluczyków zamiennikow z miejscem na immo... widzialem u slusarzy duzo kluczykow takich zwyklych podobnych do tych z mk2 (nie otwierane)... co do grotu to nie przelozysz samego grotu bo on jest tak wtopiony trzeba dorobić poprostu kluczyk ale bedzie ciezko znalesc z miejscem na immo

K@mil, sa tylko u tych drozszych fachowcow tacy co np dorabiaja gerde. a polowa za gerde nie chce sie brac.
killah, bedzie dzialac :-)

[ Dodano: 2010-09-19, 18:35 ]
killah napisał(a):ale jak dam do takiego ślusarza do przełożenia grot i chiop to on chyba będzie miał już jakiś kluczyk

killah, slusarz nie przeklada grotu tylko dorabia kluczyk (wyglada tak samo jak fabryczny) i albo kopiuje czip albo przeklada twoj stary do nowodorobionego kluczyka
VW GOLF 1,9TDI 1z GT 66KW/90KM 95r
Yaesu FT-857D/President Texas/HF-P1/HV-10
Avatar użytkownika
radomiak
Gaduła
 
Posty: 464
Dołączył(a): 11 paź 2008, o 12:10
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

 

Postprzez marcinkoz2910 » 22 wrz 2010, o 18:26

w golfie immo jest odczytywane tylko do odczytania i potem jak silnik odpali to już nie jest pastylka immo potrzebna

co do dorabiania kluczy to są takie specjalne z miejscem na immo bo ja takie sobie dorabiałem ale oczywiście są to podrabiane kluczyli
Avatar użytkownika
marcinkoz2910
Members
 
Posty: 4293
Dołączył(a): 20 lip 2008, o 15:16
Lokalizacja: Pogórze /k. Skoczowa

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości