montaz ekranu

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

montaz ekranu

Postprzez swatu » 2 cze 2011, o 21:01

Witam.
Na tegorocznej majovwce widziałem golfa który miał w miejscu kratek nawiewu zamontowany ekran zapewne dvd.
I teraz pytanie .Da sie jakos ten plastik ( zaznaczony) zdemontowac w calości ?

2.jpg
2.jpg (23.93 KiB) Przeglądane 1434 razy


chciałbym w tym miesjcu zabudowac nawigacje.
Avatar użytkownika
swatu
VIP
 
Posty: 4695
Dołączył(a): 9 wrz 2008, o 16:18
Lokalizacja: TKN Końskie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

montaz ekranu

 

Postprzez PiJey88 » 2 cze 2011, o 22:18

wyciągasz obudowę licznika, kratki wyciągasz i ukażą się 2 śruby wewnątrz tam gdzie kratki, dwie po bokach pod zaślepkami obok radia i możliwe ze jakieś od strony licznika, wiem ze jakoś się to wyjmuje na pewno
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Snejk18 » 2 cze 2011, o 22:38

Samego tego elementu zaznaczonego na czerwono nie da się zdemontować. To jest "całość" z otworem montażowym radia.
Śruby są, tam gdzie napisał PiJey88, Dwie pod kratkami, jedna pod zaślepką od pokręteł od grzanych foteli i jedna pod zaślepka po prawej stronie radia (najpierw trzeba zdemontować obudowę licznika).
Avatar użytkownika
Snejk18
Fanatyk
 
Posty: 1105
Dołączył(a): 1 kwi 2009, o 22:19
Lokalizacja: Nasielsk

Postprzez K@mil » 2 cze 2011, o 22:49

Snejk18 napisał(a):Samego tego elementu zaznaczonego na czerwono nie da się zdemontować. To jest "całość" z otworem montażowym radia.


dobrze mowi polać mu...

Zdejmujesz zaslepke kolo radia ... jedna srubka
Nastepne sa w kratkach i jeszcze jedna trzyma kratke i osłone licznika (trzeba wyciagnąć plastik kolo radia i jest srubka) :D no i masz cala kratke nawiewu
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez Lobus » 2 cze 2011, o 23:09

Już wiesz jak to zdemontować to może powiesz jaki ekranik tam byś chciał wrzucić?
Bo demolować pół deski rozdzielczej dla 5 calowego o ile wejdzie ekraniku to nie bardzo wiem czy jest sens..
Już bym wolał konkretną navi z dotykowym panele wrzucić w miejsce gdzie się wsadza cup holder.
Lobus
Ekspert
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 7 paź 2010, o 10:55
Lokalizacja: Wrocław/Bogatynia

Postprzez PiJey88 » 3 cze 2011, o 07:01

fajna by była taka 9 cali zamiast radia i nawiewów :-P radio wsadzasz wtedy na dole w półeczkę :hyhy:

najgorzej złożyć jakiś sensowny sprzęt, jak zgrać navi z dużym wyświetlaczem po niewielkich kosztach
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez swatu » 3 cze 2011, o 10:00

Lobus napisał(a):Już wiesz jak to zdemontować to może powiesz jaki ekranik tam byś chciał wrzucić?
nie duzy a dokładnie to Lark43.3 o przekątnej 5".
troche grzebania z tym by było musial bym dobrze pomierzyc czy wejdzie i czy jest sens rozwalac plastiki.
mniej więcej o cos takiego mi chodzi. tu na foto ekran jest za mały ja bym go raczej wysrodkował.

3.jpg
3.jpg (28.04 KiB) Przeglądane 1434 razy


zastanawiam sie takze nad,zabudową w tej wnece zaraz pod popielniczka .Tylko nie wiem czy czasem widocznosc nie bedzie za słaba. :-?
Avatar użytkownika
swatu
VIP
 
Posty: 4695
Dołączył(a): 9 wrz 2008, o 16:18
Lokalizacja: TKN Końskie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Lobus » 3 cze 2011, o 14:23

swatu, żle to w tej maździe nie wygląda, ale jak dla mnie to szkoda roboty bo efekt nie jest jakiś mega dla tak małego ekranu..
Jak się bawić to się bawić drzwi roz*** okno wstawić;p

Pod zapalniczką jest dużo miejsca i kąt dobry można by ustawić by było dobrze widoczne i tam myślę, że można poszaleć :ok:
Lobus
Ekspert
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 7 paź 2010, o 10:55
Lokalizacja: Wrocław/Bogatynia

Postprzez strzeliniasty » 3 cze 2011, o 18:06

Lobus, moze i masz racje ale nawi powinnabyc na wysokosci oczu a pod zapalniczka co chwile trzebaby lukac w dol odrywajac na dluzsza chwile oczy od drogi
Avatar użytkownika
strzeliniasty
Members
 
Posty: 2656
Dołączył(a): 9 paź 2008, o 22:42
Lokalizacja: Strzelin / Wrocław

Postprzez Lobus » 3 cze 2011, o 19:11

strzeliniasty, wiadomo, jak wszystko ma swoje minusy i plusy, ale taka navi to bardziej traktowana jako zabawka niż konkretnie tylko navi.
Dla chcącego nic trudnego i można coś sklecić z tego ciekawego, a przecież navi też "mówi" więc nie trzeba spoglądać bez przerwy:P
Lobus
Ekspert
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 7 paź 2010, o 10:55
Lokalizacja: Wrocław/Bogatynia

Postprzez krystek.l » 3 cze 2011, o 19:54

Lobus, tu bym się nie zgodził z leka że nie trzeba patrzeć....
bo jeżeli jesteś w jakimś mieście i szukasz uliczki konkretnej i zaczyna ci navi klepać trzy po trzy to nie będziesz ciągle zerkał gdzieś tam pomiędzy nogi czy w podłogę... ;-)

swatu, jak tam zerknę na ten nawiew to hmmm sam bym coś poeksperymentował z nawigacją tylko no nie wiem czy to dość miejsca jest...
moja navi by tam nie zmieściła więc musiałbym się liczyć z wywaleniem radia gdzieś niżej albo przerobieniem tego miejsca od nawiewów do samej góry...

jak coś wymyślisz to daj znać :super: jestem ciekaw co z tego wyjdzie...
krystek.l
 

Postprzez Marian0753 » 4 cze 2011, o 00:42

Po co wsadzać od razu 7 albo 9". Nawigacja ma przeważnie 4,3 albo 5" i jest wystarczająca, myślę że taka 4,3 spokojnie wejdzie i ładnie się ją wkomponuje. A na takiej nawigacji wszystko czytelnie widać. Wziąć nawigacje i poprzyjeżdżać.

Tylko druga sprawa jak już wyrzucić radio to wsadzić coś większego a jak masz talent w obsłudze maty szklanej, żywicy i szpachli to radio można wkomponować pod popielniczkę.
Marianowe mk3 ZAPRASZAM KLIK!!!
Avatar użytkownika
Marian0753
Badacz tematu
 
Posty: 275
Dołączył(a): 30 lis 2010, o 15:08
Lokalizacja: Sochaczew

Następna strona

strandtentlekker - medent - szkocja - sprzedaż maszyn do czyszczenia filtrów dpf



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości