zlot golf3

Zloty i Spoty Volkswagen Golf 3 ogólnopolskie i zagraniczne.

Moderator: Moderator

Postprzez Buull » 11 sie 2010, o 13:29

swatu, a co takiego się wydarzyło :?: ja byłem i nie pamiętam żeby coś było nie tak
Buull
Gaduła
 
Posty: 451
Dołączył(a): 18 kwi 2008, o 11:27
Lokalizacja: Płock

 

Postprzez killah » 11 sie 2010, o 17:14

nie mam za złe administracji że zlotu nie będzie ale brak info oficjalnego to trochę przesada

chętnie pojechałbym do radomia ale w tym miesiącu jestem spłukany :zalamany:
killah
 

Postprzez swatu » 11 sie 2010, o 17:30

Aro napisał(a):swatu, mianowicie?
Buull napisał(a):swatu, a co takiego się wydarzyło
nie mowie o calości ale o organizacji tzn. pomocy w organizacji z tego co pamietam było nas 5 osób by to wszystko ogarnac .Ledwo dalismy rade.
Nie mówie ze bylo zle ale jak sie organizuje zlot i chetnych do pomocy(nadzorowania) imprezy jest mało to co to za impreza jak jedna osoba cały dzien siedzi pod brama i wydaje regulaminy.
killah napisał(a):ale brak info oficjalnego to trochę przesada
info miało byc ale myslelusmy ze jednak cos z tego bedzie.
Avatar użytkownika
swatu
VIP
 
Posty: 4695
Dołączył(a): 9 wrz 2008, o 16:18
Lokalizacja: TKN Końskie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Aro » 11 sie 2010, o 19:39

swatu, pierwszy zlot golf3 też 5 osób ogarneło :D Ja, Imper, Adi, PJ i Kaśka. Odwiedziło nas parędziesiąt autek. A plan slalomu pomagali nam ustalić chłopacy z Kutna :D I mimo tego było git. Nie liczba osób zaangażowanych a chęci się liczą. Widzimy się na golf3 za rok :hyhy:
Avatar użytkownika
Aro
VIP
 
Posty: 1328
Dołączył(a): 28 paź 2007, o 10:45
Lokalizacja: Gostynin
Rocznik: 2000
Silnik: 2000
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez piontas83 » 11 sie 2010, o 20:14

wielka szkoda ze w tym roku zlotu nie bedzie :zalamany: bo zeszloroczny wspominam dobrze i dobra ekipa byla . jezeli chodzi o organizacje to wydaje mi sie ze moderatorzy powinni zajac sie organizacja ale to tylko moje zdanie .
piontas83
Gaduła
 
Posty: 562
Dołączył(a): 14 maja 2009, o 16:03
Lokalizacja: VWierzchucino koło Pucka

Postprzez swatu » 11 sie 2010, o 21:51

Aro napisał(a):swatu, pierwszy zlot golf3 też 5 osób ogarneło
dlatego mowie ,ze pomino tego nicze zaluje ,chodzi mi tylko o to ,by na przyszłośc w sprawie organizacji zlotu chetnych i dotrzymujacych słowa było wiecej.
piontas83 napisał(a):jezeli chodzi o organizacje to wydaje mi sie ze moderatorzy powinni zajac sie organizacja
organizacja moze i by była ale zrozumcie ze nie kazdy ma tez na tyle wolnego czasu by jechac i pilnowac wszystkiego .Ludzie maja tez inne obowiazki.
Avatar użytkownika
swatu
VIP
 
Posty: 4695
Dołączył(a): 9 wrz 2008, o 16:18
Lokalizacja: TKN Końskie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez PiJey88 » 11 sie 2010, o 23:22

tak jak już napisali moi przedmówcy, zlotu w tym roku nie będzie z powodu braku chętnych do pomocy przy organizacji, postaramy się za rok ogarnąć coś lepszego niż w ubiegłych latach, będę szukał również ludzi spoza administracji do pomocy, oczywiście nie mam do nikogo żalu że nikt nie chce pomóc, nie jest to obowiązek moderatorów, tylko dobra wola, we wrześniu możemy zorganizować mały SPOT jednodniowy dla ogółu, aby zjechało się więcej autek niż zwykle na spotach regionalnych, co do miejscówek w centralnej Polsce chętnie poznam nowe (pisać na PW) :ok:
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez killah » 11 sie 2010, o 23:30

jestem za spotem :d lepszy rydz niż nic ;)
killah
 

Postprzez Buull » 12 sie 2010, o 07:13

no to wielka szkoda że w tym roku nie będzie zlotu :-/ także tradycji nie udało się podtrzymywać jak co roku :cwaniak: ja pogadam z kolegami w Płocku może u nas jednodniowy spot się zrobi, jesteśmy prawie w środku Polski więc każdy będzie miał po równo aby przyjechać :-P ;-)
Buull
Gaduła
 
Posty: 451
Dołączył(a): 18 kwi 2008, o 11:27
Lokalizacja: Płock

Postprzez kania25 » 16 sie 2010, o 18:46

Ja mogę coś w sumie pomóc i pogadać z ośrodkiem wypoczynkowym w Świnicy był tam zlot vag meeting Świdnica jak coś to proszę administratorów i klubowiczy o wiadomości na priv pozdrawiam i sam chętnie bym wpadł . :-D
golfik varia(n)t Cały opis str.1 ruda wyleciała jest blondi :D
http://www.golf3.pl/topics2/golf-3-vari ... .htm#82780
kania25
Badacz tematu
 
Posty: 333
Dołączył(a): 29 lut 2008, o 23:32
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Legionista » 16 sie 2010, o 19:29

PiJey88 napisał(a):we wrześniu możemy zorganizować mały SPOT jednodniowy dla ogółu, aby zjechało się więcej autek niż zwykle na spotach regionalnych


Jestem za - więc ludzie działajmy zęby taki spot sie odbył
Avatar użytkownika
Legionista
Members
 
Posty: 2202
Dołączył(a): 30 gru 2008, o 15:49
Lokalizacja: SFD

Postprzez sitek699 » 17 sie 2010, o 17:11

Legionista napisał(a):
PiJey88 napisał(a):we wrześniu możemy zorganizować mały SPOT jednodniowy dla ogółu, aby zjechało się więcej autek niż zwykle na spotach regionalnych


Jestem za - więc ludzie działajmy zęby taki spot sie odbył
Ja tez sie zgadzam lepiej nawet na pare godz sie spotkac niz wcale
Wódka 25zł; Kieliszki 5zł ;spojrzenie matki gdy wracasz do domu nad ranem--bezcenne
moj-golf/bordowy-metalic-by-sitos-banditos-t23878.html
Avatar użytkownika
sitek699
Members
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 13 maja 2008, o 19:06
Lokalizacja: ...WPN...

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do ZLOTY OGÓLNOPOLSKIE I ZAGRANICZNE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość