Zlot VAG Maniów - Mietków 20, 21, 22 Sierpień

Zloty i Spoty Volkswagen Golf 3 województwo Śląskie.

Moderator: Moderator

Czy jesteście chętni na ZLOT NAD JEZIOREM MIETKOWSKIM

Ankieta wygasła 23 cze 2010, o 16:34

Super pomysł!
5
71%
Raczej tak
2
29%
Raczej Nie
0
Brak głosów
Dajcie sobie spokój
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 7

Zlot VAG Maniów - Mietków 20, 21, 22 Sierpień

Postprzez Soltys » 9 cze 2010, o 16:34

Witajcie Razem z kolegami z GDŚ zamierzamy podjąc się wyzwania (pierwsze kroki zostały już poczynione) zorganizowania ZLOTU w Maniowie - nad jeziorem Mietkowskim. Klimat bardzo zbliżoby do Nysy, więc kto był ten wie Tutaj mała ankieta do Was. Jeżeli będzie zainteresowanie ustalimy z Wami date i termin zlotu. Z mojej strony moge zapewnić iż impreza zostanie zorganizowana w 100%. Będą naklejki konkursy (koszulki? ). Proszę o udział w ankiecie oraz jeśli jakiś mod się polituje proszę o przyklejenie tematu. Co powiecie na zakończenie wakacji bądź inny termin.



W pierwszym poście będę Was informował o przebiegu przygotowań! :-D :-D

Kontakt
gg: 4187058
e-mail- pawel.soltysiak@vp.pl
tel(tylko pilne prosze) : 880976413
Soltys
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 cze 2010, o 16:31
Lokalizacja: Wałbrzych

Zlot VAG Maniów - Mietków 20, 21, 22 Sierpień

 

Postprzez -chudy- » 10 cze 2010, o 00:59

no ja jestem za... :-D co do terminu to mogłoby być troszke szybciej??np. w lipcu??albo poczatek sierpnia??jak co sto ekipa z DJA zawita na pewno.. :mrgreen:
Avatar użytkownika
-chudy-
Badacz tematu
 
Posty: 219
Dołączył(a): 18 maja 2008, o 14:50
Lokalizacja: JAVWOR

Re: Zlot VAG Maniów - Mietków 20, 21, 22 Sierpień

Postprzez Soltys » 11 cze 2010, o 16:30

Witajcie :) Razem z kolegami z GDŚ zamierzamy podjąc się wyzwania (pierwsze kroki zostały już poczynione) zorganizowania ZLOTU w Maniowie - nad jeziorem Mietkowskim. Klimat bardzo zbliżoby do Nysy, więc kto był ten wie :okej: Tutaj mała ankieta do Was. Jeżeli będzie zainteresowanie ustalimy z Wami date i termin zlotu. Z mojej strony moge zapewnić iż impreza zostanie zorganizowana w 100%. Będą naklejki konkursy (koszulki? ). Proszę o udział w ankiecie oraz jeśli jakiś mod się polituje proszę o przyklejenie tematu. Co powiecie na zakończenie wakacji bądź inny termin. :bajer: :bajer: :bajer:



W pierwszym poście będę Was informował o przebiegu przygotowań! :pub:

Kontakt do mnie :

gg: 4187058
e-mail- pawel.soltysiak@vp.pl
tel(tylko pilne prosze) : 880976413

Oficjalnie!


Dzisiaj jak obiecałem udałem się do Mietkowa. Na miejscu spotkałem kolege Arka z naszego forum. Otóż wybraliśmy się do właściciela "Cypelka" nad zalewem Mietkowskim.
Termin Wolny lecz cena i wymagania tego pana są wygórowane.

Z informacji Oficjalnych wiem że wstęp wynosiłby około 40zł od auta. Cały teren jest nasz od soboty od 8 rano do Niedzieli do 14. Na miejscu wiele atrakcji, tj kąpielisko, bar(PIWO PIAST 3,5zł) toalety i piękny teren lecz jak juz pisałem. I teraz kochani zmieniam naszą sondę czy cena 40zł od auta jest wygórowana. Jesli to za dużo mamy alternatywe. To zalew w miejscowości GRZĘDY koło Kamiennej Góry. Dojazd Rewelacyjny bo jedzie sie droga Krajową nr 5. Jeśli taka cena Wam pasuje zostajemy i przy Tym i już mogę oficjalnie podać, że ZAKOŃCZENIE WAKACJI z grupą VAG w Maniowie się odbędzie. :bajer: :bajer:

W poniedziałek jadę do Wójta. W poniedziałek również obiecuję oficjalne INFO ! :) :okej:
Soltys
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 cze 2010, o 16:31
Lokalizacja: Wałbrzych


- - -



Powrót do Śląskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość