MotoShow LUBLINIEC 2015

Zloty i Spoty Volkswagen Golf 3 województwo Śląskie.

Moderator: Moderator

MotoShow LUBLINIEC 2015

Postprzez GTI07 » 8 kwi 2015, o 20:01

Zapraszam wszystkich serdecznie na MotoShow które odbędzie się w Lublińcu 3 Maja od godziny 11:00 do 20:00.

Miejsce spotkania Targowisko miejskie ul.Targowa

Zapisy i informacje na temat imprezy pod adresem e-mail: motoshowlubliniec@wp.pl

Obrazek

REGULAMIN IMPREZY

1. Wszystkich uczestników imprezy obowiązuje bezwględne przestrzeganie stosowanych przepisów przeciwpożarowych, porządkowych i bezpieczeństwa. Obowiązuje zakaz używania otwartego ognia.
2. Na terenie zlotu obowiązuje ograniczenie prędkości do 10km/h oraz zakaz "palenia gumy" pod rygorem usunięcia uczestnika z terenu zlotu. Kierowcy parkują samochody na parkingach wyznaczonych do tego celu.
3. Zabrania się dewastowania urządzeń, sprzętu stanowiącego wyposażenie organizatora.
4. Osobom obecnym na imprezie zabrania się w szczególności wnoszenia na imprezę broni lub innych niebezpiecznych przedmiotóww oraz materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, napojów alkoholowych, środków odurzających lub substancji psychotropowych.
5. Uczestnicy zobowiązani są do stosowania się do poleceń oznakowanych pracowników ochrony, którzy w przypadku zakłócenia przez te osoby porządku mają prawo do usunięcia uczestnika z terenu zlotu.
6.Odpady żywności, opakowania itp należy wyrzucić do przeznaczonego do tego celu kosza.
7. Urządzenia techniczne znajdujące się na terenie zlotu mogą być obsługiwane tylko przez osoby upoważnione.
8. Organizator imprezy nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek przedmioty pozostawione na terenie imprezy.
9. Kierowcy i widzowie uczestniczący w imprezie na włąsną odpowiedzialność odpowiadają karnie lub cywilnie za szkody wyrządzone organizatorowi lub innym kierowcą, widzom.
10. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub skrócenia imprezy bez wcześniejszego uprzedzenia.
11. Organizator zastrzega sobie wstępu na impreze osobą nietrzeźwym oraz zmian w przebiegu imprezy (z przyczyn pogodowych itp).
12. Organizator zastrzega sobie prawo do wyłącznego reklamowania swoich sponsorów na terenie ośrodka w dniach imprezy , żadna firma ani osoba fizyczna nie może prowadzić w dniach imprezy akcji reklamowych w jakiejkolwiek formie bez uzyskania pisemnej zgody Organizatora .
13. Każdy uczestnik zobowiązany jest do zachowania szczególnej ostrożności podczas konkurencji.
Pozdro
Zapraszam do mnie.Moje MKIII: http://www.golf3.pl/topics2/wszystko-za ... t20834.htm
Avatar użytkownika
GTI07
Badacz tematu
 
Posty: 304
Dołączył(a): 31 sie 2009, o 13:58
Lokalizacja: Lubliniec

MotoShow LUBLINIEC 2015

 

Postprzez GolfiarzJR » 18 kwi 2015, o 15:45

Ktoś jedzie , ja się nie dostałem ale planuje wpaśc poogladać co ciekawego sie dzieje , jade z kumplem , moze ktoś chce się dołączyć?
Avatar użytkownika
GolfiarzJR
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 19:52
Lokalizacja: Świetochłowice
Rocznik: 1984
Silnik: 2.5
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez GTI07 » 20 kwi 2015, o 16:26

Wysyłać zgłoszenia bo jeszcze są wolne miejsca :-)
Pozdro
Zapraszam do mnie.Moje MKIII: http://www.golf3.pl/topics2/wszystko-za ... t20834.htm
Avatar użytkownika
GTI07
Badacz tematu
 
Posty: 304
Dołączył(a): 31 sie 2009, o 13:58
Lokalizacja: Lubliniec

Postprzez GolfiarzJR » 20 kwi 2015, o 23:01

GTI07, ja sie nie dostalem ale i tak wpadne
Avatar użytkownika
GolfiarzJR
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 19:52
Lokalizacja: Świetochłowice
Rocznik: 1984
Silnik: 2.5
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Śląskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość