VW MANIA 2010 - XII Ogólnopolski VW Group Event

Zloty i Spoty Volkswagen Golf 3 województwo Pomorskie.

Moderator: Moderator

Postprzez vankris » 4 lip 2010, o 22:16

Legionista, ty znowu :lol: :wstyd:
Avatar użytkownika
vankris
Members
 
Posty: 1320
Dołączył(a): 18 maja 2009, o 17:59
Lokalizacja: NORD-MK3-GROUP
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

 

Postprzez killah » 4 lip 2010, o 22:30

no cóż zgadzam się z legionistą

kris wypad na manię to wydatek dla mnie około 300 zeta a to np dla kogoś może być bd dużo. mówisz coś o klubowiczach zza monitora? a gdzie byłeś jak była majówka?

i nie mówiłem że głupotą jest mieć taki sektor na manii ale głupotą raczej wydawanie dużej ilości kasy (dla niektórych ) na zbędne przyjemności (dla niektórych)

Co do trasy wybiera się ktoś przez włocławek albo coś? bo myślę że może bym się z kimś z włocławka może zabrał co by samemu nie lecieć.
killah
 

Postprzez vankris » 4 lip 2010, o 23:05

killah napisał(a):a gdzie byłeś jak była majówka?
w pracy :] i zrobiłem jak większość ludzi wiedziałem ze będzie mało ludzi na tej imprezie wole poczekać miesiąc i śmigać na manie proste :-D
Legionista napisał(a):Teraz masz bardzo blisko na vwmanie to będziesz - a na majóvwkie miałeś daleko to ja olałeś !!
wiesz w zeszłym roku nie byłem na mani a mam dosłwnie może max 20km a za to bylem na zlocie golf3 pl kiedy milem w jedna stronę prawie 400kloca wiec mi różnicy nie robi odległość tylko jw. wole poczekać i śmigać na manie :-D
Legionista napisał(a):Moje zadanie o Tobie znasz a ja znam twoje o mnie

właśnie wiec po co piszesz za każdym razem to samo i robisz syf w postach u innych :zdziwko:
Legionista napisał(a):Zauważyłem ostatnio ze twoje pisanie postów idzie w kierunku chamstwa

kolego ty chyba nie czytasz swoich wypowiedzi lub pisząc je nie jesteś tego świadom ;-)

Ps: jak coś masz to pisz na pw a nie robisz znowu syf w poście i piszesz nie na temat ogarnij się :przestraszony:
Ostatnio edytowano 5 lip 2010, o 09:29 przez vankris, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
vankris
Members
 
Posty: 1320
Dołączył(a): 18 maja 2009, o 17:59
Lokalizacja: NORD-MK3-GROUP
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Dziku » 4 lip 2010, o 23:20

Mi też jest obojętne. Dla mnie liczy się ekipa, a nie sektor.
Avatar użytkownika
Dziku
Gaduła
 
Posty: 677
Dołączył(a): 23 wrz 2008, o 11:49
Lokalizacja: WPR

Postprzez Lampo » 5 lip 2010, o 13:08

vankris, my byliśmy na majówce i to ze było mało aut nie przeszkadzało nam w tym
byli lidzie z Opolskiego kilka aut z okolic Szczecina :-o i jakoś dojechali a nie robili wymówki że mało aut będzie
Jakoś nasza ekipa z Warszawy potrafi jechać czy to na Manię czy na MajóVWkę czy na zlot do nysy
Ni czepiaj się ludzi że są klubowiczami za monitora bo nie każdy musi dysponować funduszem aby ruszyć w trasę i wywalić parę ładnych złotówek na to aby pojawić się na zlocie
sam się przyznałeś że na manię masz z 20km co w połączeniu z LPG da Ci maximum oszczędności.
Czepiasz sie ludzi a sam nie jesteś w porządku czasami lepiej przemilczeć jakiś temat niż pisać bezsensownego posta którym złościsz połowę forum
część osób Ci odpisze ale niektórym ręce już opadają...
Lampo
Gaduła
 
Posty: 437
Dołączył(a): 4 sie 2009, o 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Dinuś » 5 lip 2010, o 18:18

panowie to nie miejsce na te ploty :zdziwko:
Avatar użytkownika
Dinuś
Members
 
Posty: 1506
Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 14:02
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Postprzez Ugly » 5 lip 2010, o 23:10

Jestem na liscie? :zdziwko:
Ugly
VIP
 
Posty: 204
Dołączył(a): 23 maja 2009, o 11:45
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Lampo » 6 lip 2010, o 14:38

jesteś Marcinku :) Ale sektor raczej nie będzie zarezerwowany
Musimy liczyć na szybkie dotarcie na miejsce i zaklepanie dobrych miejscówek :hyhy:
Lampo
Gaduła
 
Posty: 437
Dołączył(a): 4 sie 2009, o 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez vankris » 6 lip 2010, o 15:05

Lampo napisał(a):jesteś Marcinku :) Ale sektor raczej nie będzie zarezerwowany

panowie takie coś nie powinno mieć miejsca żeby nie było sektora klubu. jesteśmy znani w całej Polsce i żeby nie mieć miejsca przecież to wstyd nic więcej. ale jak wspomniałem forum przeszło na styl internetowy i pisanie postów niż na wspólne działania niestety panowie taka jest prawda :kwasny:
Avatar użytkownika
vankris
Members
 
Posty: 1320
Dołączył(a): 18 maja 2009, o 17:59
Lokalizacja: NORD-MK3-GROUP
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez LeszekGT » 6 lip 2010, o 15:43

PJ dał informację, że potrzeba co najmniej 20 autek żeby był sektor. Dużo ludzi obraca się w grupach regionalnych z forum vwgolf.pl i nie widzę powodu żeby zaciągać ich do sektora, skoro wolą stać koło ziomków z okolicy. Ja im tego za złe nie mam, a nawet ich rozumiem.
Nie ma sektora - trudno, jak się przyjedzie w piątek zaraz po otwarciu to jest miejsca full i taką metodę polecam.
Wówczas nie martwię się, że brakuje paru osób do kompletu w sektorze bo jednemu kot grypę złapał, a drugiego babcia na obiadek zaprosiła, tylko ustawiam auto, otwieram browarka i jestem happy :)

A jak komuś nie po drodze na zlot ze względów finansowych albo organizacyjnych to ja to rozumiem, nie czepiam się, też na Nysę nie pojechałem.
Avatar użytkownika
LeszekGT
VIP
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 11 lut 2009, o 17:59
Lokalizacja: WZ

Postprzez vankris » 6 lip 2010, o 15:50

LeszekGT, ja się nie czepiam tylko stwierdziłem fakt jak jest i tyle koniec kropka przecież można wyrazić swoja myśl i poglądy po to jest forum a ze kogoś uraziłem prawda stwierdzający fakt to trudno ;-) pozdro
Avatar użytkownika
vankris
Members
 
Posty: 1320
Dołączył(a): 18 maja 2009, o 17:59
Lokalizacja: NORD-MK3-GROUP
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Dziku » 6 lip 2010, o 19:31

vankris a jak ktoś się nie utożsamia z forum golf3.pl a ma na nim znajomych to co... out z sektora wynajętego... nigdy nie zrozumiem takiego toku myślenia. Dla mnie liczą się ludzie których znam i podzielam wspólną pasję,a nie są to tylko ludzie z tego forum(wręcz z forum golf3. jest garstka).
To tyle.
Avatar użytkownika
Dziku
Gaduła
 
Posty: 677
Dołączył(a): 23 wrz 2008, o 11:49
Lokalizacja: WPR

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Pomorskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość