Wojna Północ Południe - Info Prasowe

Zloty i Spoty Volkswagen Golf 3 województwo Mazowieckie.

Moderator: Moderator

Wojna Północ Południe - Info Prasowe

Postprzez !greq » 11 lut 2011, o 20:25

Obrazek

Wojna Połnoc-Południe to największy cykl imprez tuningowych w kraju. Impreza składa się z szeregu eliminacji organizowancyh na terenie całego kraju, a kończy się Wielkim Finałem, do którego awansuje 5 najlepszych samochodów z każdej klasy. Od 3 sezonów staramy się zmienić podejście ludzi to tematyki tuningu samochodów pokazując, że daleko nam do palących gumę baranów w zdezolowanych „beemkach” czy „calibrach”, a tuning do dla ludzi przede wszystkim pasja, która bywa nawet sposobem na życie. IV sezon WPP niesie ze sobą wiele zmian, a jedną z nich jest nowa klasa, przeznaczona wyłącznie dla samochodów marki VW.

Nie da się ukryć, że VW to w naszym kraju marka bardzo popularna. Również, jako baza do wszelkich modyfikacji tuningowych. Wyraźnie widać to takżde na listach startowych Wojny PP. Dominacja ilościowa Volkswagenów skłoniła nas, do wyodrębnienia osobnej klasy, w której rywalizować będą wyłącznie samochody tej marki. Dodatkowo, auta przerobione w typowo niemieckim stylu, po wcześniejszej sędziowskiej weryfikacji, mogą startować także w klasie G-Style, w której reguły oceniania są nieco inne. Klasyczne VW, takiej jak między innymi Garbus, czy Golf I, walczyć będą w klasie Classic, gdyż jednak ciężko jest porównać klasyka z nowoczesną konstrukcją.
Mamy nadzieję, że nowy podział zachęci forumowiczów do jeszcze bardziej aktywnego uczestnictwa w Wojnie Północ-Południe. Nasz regulamin umożliwia zmierzenie się i porównanie swoich samochodów na podstawie bardzo konkretnego i profesjonalnego regulaminu, a następnie wskazanie, który ze startujących samochodów zasłużył na miano tego najlepszego. Zapraszamy Was serdecznie do udziału w imprezach z cyklu WPP. Wszelkie informacje na temat Wojny znajdziecie na stronie www.wojnapp.pl
Avatar użytkownika
!greq
Badacz tematu
 
Posty: 184
Dołączył(a): 27 lut 2009, o 11:58
Lokalizacja: vwslask.pl

Wojna Północ Południe - Info Prasowe

 

Postprzez bartek16204 » 18 lut 2011, o 15:01

ja się na to pisze :-)
bartek16204
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 lut 2011, o 16:38
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Postprzez nolan22 » 24 lut 2011, o 00:28

ja sie tez nato pisze
MOJE MK3

SPRZEDAM GOLFA GTI NA CZESCI CO POTRZEBA TO PISAC PW ALBO GG 21284534
Avatar użytkownika
nolan22
Ekspert
 
Posty: 1250
Dołączył(a): 4 sty 2011, o 13:19
Lokalizacja: wlkp/Śmigiel


- - -



Powrót do Mazowieckie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron