Kujawsko Pomorskie

Zloty i Spoty Volkswagen Golf 3 województwo Kujawsko-pomorskie.

Moderator: Moderator

Postprzez Imper » 22 lis 2008, o 13:06

panowie bylem na tym spocie u musze przyznac ze bylo nawet calkiem niezle... moze za tydzien w piatek godzina 20 00 ktos reflektuje??? pytam juz teraz zeby potem nie bylo ze za pozno mowie :] chyba ze zbierzemy sie w kupe i zrobimy swoj spot :cwaniak: deklarujcie sie
Avatar użytkownika
Imper
Members
 
Posty: 1601
Dołączył(a): 4 gru 2007, o 02:30
Lokalizacja: Bydgoszcz

 

Postprzez Golfik1986 » 22 lis 2008, o 13:50

eyy ja tesh tam podjechalem na moment i jak dla mnie lipa stalo moze z 8 golfikow i koles jakas biala sportowka cos odczynial ale bez rewelki. Imper, jestem pod wrazeniem golferka jak dla mnie baja tylko za niski :-P
JAK RYCERZE ZAWSZE BRONIMY HONORU {Z}
Avatar użytkownika
Golfik1986
Ekspert
 
Posty: 1325
Dołączył(a): 18 paź 2008, o 20:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Imper » 22 lis 2008, o 14:07

Golfik1986, to mogles podbic pogadac a ja taki osamotniony z naszego forum... wiesz co prawda z poczatku bylo wiecej niz 8 aut bo ludzie zaczeli szybko sie w miare rozchodzic(Zakupy w tesco itp) a co do mojego gofra to dzieki wielkie za taka ocene ale uwierz mi ze jak go umyje zrobie to co mam zrobic i wstawie alusy na przod znow to bedzie nie do poznania :) pozdrawiam i licze ze inni uzytkownicy z naszego regionu troche sie zmobilizuja do dzialania ;-)
Avatar użytkownika
Imper
Members
 
Posty: 1601
Dołączył(a): 4 gru 2007, o 02:30
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Golfik1986 » 22 lis 2008, o 14:16

hehe tesh wybralem zakupy w tesco. ja zbytnio nie mam sie czym pokazywac bo nie mam nic narazie zrobione bo samochod mam nie cale 2 miechy ale wszystko w swoim czasie ;-) ale twoj bajera :-P a lakier miales taki od kupna czy dales do malowania??
JAK RYCERZE ZAWSZE BRONIMY HONORU {Z}
Avatar użytkownika
Golfik1986
Ekspert
 
Posty: 1325
Dołączył(a): 18 paź 2008, o 20:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Imper » 22 lis 2008, o 14:56

Golfik1986, historia tego auta jest troche zakrecona... ze tak pwowiem on byl juz wczesniej u mnie w rodzinie ale mial male bum (jak widac po drzwiach) po tej stluczce stal prawie pol roku u mnie na podworku (auto juz mialo wtedy taki lakier) nie garazowane niestety :cry: co bardzo zle na niego zadzialalo... postanowilem cos z tym fantem zrobic i po parodniowych negocjacjach kluczyki do tego golfa trafily w moje rece... jak na razie jestem w dolku finansowym bo auto utrzymuje SAM a musialem zajac sie na samym poczatku podstawowymi sprawami nowe ako, oc, uklad hamulcowy (jeszcze nie skonczone) itp. teraz wlasnie pracuje nad wnetrzem w swoim garazu... poki co planem jest powrot do serii wizulanie (procz kierownicy i drazka zmiany biegow) a potem za porzadek z oswitrleniem sie biore... na wiosne blacharka i felgi a jak zstarczy kasy to nowe oswitlenie na lato z reszta zobaczymy co i jak bedzie bo poki co to sa same plany

[ Dodano: 2008-11-22, 13:56 ]
jeszcze grill mam do wymiany bo podczas kontorli policji polamalem go z nerwow przypadkiem :wsciekly:
Avatar użytkownika
Imper
Members
 
Posty: 1601
Dołączył(a): 4 gru 2007, o 02:30
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Aro » 22 lis 2008, o 15:04

zamiast o organizacji zlotu to gadacie o autku :hyhy: weźta sie za spot :mrgreen: Nam się udało to i wam sie uda :ok:
Avatar użytkownika
Aro
VIP
 
Posty: 1328
Dołączył(a): 28 paź 2007, o 10:45
Lokalizacja: Gostynin
Rocznik: 2000
Silnik: 2000
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Golfik1986 » 22 lis 2008, o 15:06

to calkiem nie zle plany kolor mi sie podoba na maksa. to ty nerwus jestes zeby swoje cacko samemu okaleczac. ale wiem jak to jest policja w bdg potrafi wkurwic i to nie malo
JAK RYCERZE ZAWSZE BRONIMY HONORU {Z}
Avatar użytkownika
Golfik1986
Ekspert
 
Posty: 1325
Dołączył(a): 18 paź 2008, o 20:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Imper » 22 lis 2008, o 15:07

Aro, gdzie sie wpierdzielasz???!!! bedzie spot bede wódka koks i panienki!!! :P nie to co u was bida z nedza :lol: bo co to mogl byc za spot jak mnie zabraklo??? :cwaniak: p.s slyszalem ze wyleczyles TOMKAKUTNO swoim passkiem :P jak to ma sie z prawda?? teraz bede musial obronic honor ABSow i Arkowi pokazac ze jedyne wyjscie dla jego passak to BOSH i wozek :)

[ Dodano: 2008-11-22, 14:08 ]
Golfik1986, to bylo calkiem rpzydpakiem bo grilla juz raz kleilem :-/ po prostu jak uslysalem ze mam mu pokazac atest spawacza tlumika to myslalem ze wyjde z siebie :cenzura: juz nic nie mowilem bo nie mialem gasnicy wiec wiadomo "tak oczywiscie panie wladzo" :wsciekly:
Avatar użytkownika
Imper
Members
 
Posty: 1601
Dołączył(a): 4 gru 2007, o 02:30
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez TOMEK 84 » 22 lis 2008, o 15:11

ja już dzis pisze ze w piątek o godz 20tej mój zielony vw3 o nr rej.. cmg... będzie stał na parkingu pod tesco :-D :!: :-D :!: :-D :!:

[ Dodano: 2008-11-22, 14:11 ]
tylko bez alu :-( bo na zimówkach już mykam :-)
Avatar użytkownika
TOMEK 84
Members
 
Posty: 806
Dołączył(a): 15 lip 2008, o 20:45
Lokalizacja: INOWROCŁAW :)

Postprzez Golfik1986 » 22 lis 2008, o 15:15

Imper napisał(a):po prostu jak uslysalem ze mam mu pokazac atest spawacza tlumika to myslalem ze wyjde z siebie :cenzura:

to co ty masz tam za wydech ze sie dojebal ;-)
JAK RYCERZE ZAWSZE BRONIMY HONORU {Z}
Avatar użytkownika
Golfik1986
Ekspert
 
Posty: 1325
Dołączył(a): 18 paź 2008, o 20:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Aro » 22 lis 2008, o 15:43

Imper napisał(a):p.s slyszalem ze wyleczyles TOMKAKUTNO swoim passkiem jak to ma sie z prawda??

mógł niezaczynać mnie wyprzedzać :luka: jak zobaczyłem że jest na równo no to co mogłem zrobić innego jak gazu dodać :mrgreen:

Imper napisał(a):bedzie spot bede wódka koks i panienki!!!

czyt. wódka - nestea , koks - w beczce i podpalony żeby było wam ciepło , panienki - Imper. :mrgreen:
Avatar użytkownika
Aro
VIP
 
Posty: 1328
Dołączył(a): 28 paź 2007, o 10:45
Lokalizacja: Gostynin
Rocznik: 2000
Silnik: 2000
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Imper » 22 lis 2008, o 15:48

TOMEK 84, jedziesz z inowroclawia??? nie przejmuj sie stary ja tez na przodzie mam stalowki juz :lol: golf wyglada jak idz i nie wracaj Golfik1986, wydech jest normlany... zwyczajny tuningowy tlumik bez jakis wielkich pierdziaw wiec normy halasu zapewne nie sa przekraczane (sam bym z takim zwariowal) wiec jest delikatny basowy dzwiek a on sie doczepil ze nie wyglada to mu na serie i bylo przerabiane wiec chce zobaczyc atest (myslalem ze chodzi mu o atest samego tlumika na co powiedzial ze taki go nie obchodzi bo moge go sobie na allegro kupic, chce atest zakladajacego mi ten tlumik czyt.spawacza)na co mi kopara opadla...Aro, smaruj dupsko swojego passka cebula :cwaniak: beda baty jak ta lala KLADE 100 na stol i stajemy :)
Avatar użytkownika
Imper
Members
 
Posty: 1601
Dołączył(a): 4 gru 2007, o 02:30
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Kujawsko-pomorskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość