Zwykłe sprężyny

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Zwykłe sprężyny

Postprzez majster » 6 paź 2009, o 20:37

Panowie, możecie polecić sprężyny do gofra, przy którym nie będę obniżał zawieszenia? Chodzi mi o jakieś porządne sprężynki, ale takie które go nie obniżą. Najlepiej żeby pasowały do amortyzatorów Bilstein :-)

[ Dodano: 2009-10-06, 21:13 ]
Oraz czy może mi ktoś powiedzieć czym się różnią amortyzatory olejowe od gazowych? :-)
Avatar użytkownika
majster
Czytacz
 
Posty: 74
Dołączył(a): 19 cze 2009, o 18:52
Lokalizacja: małopolska

Zwykłe sprężyny

 

Postprzez Procent » 6 paź 2009, o 21:16

Hmmm. No ja bym polecił szwedzkie Kilen. Kayaba też produkuje dobre sprężyny jak i firma KF. Proponuję kupić od razu wzmacnianie. Sztuka w granicach 120 zł, ale opłaca się. No i oczywiście zostajesz przy standardowym zawieszeniu w tym wypadku

[ Dodano: 2009-10-06, 21:20 ]
Olejowe są standardowo w Golfie z tego co wiem i są mniej trwałe (podobno) i są ciężkie. Gazówki są droższe i są wypełnione oczywiście gazem i mają wysoką trwałość. Ja kupiłem teraz amorki gazowo-olejowe. Tył Bilstein i przód Kager (ceny nie znam bo ja miałem okazyjnie ale normalnie coś około 600 zł).
Weźmiesz mnie na prostej?? A ja Cię zniszczę na zakręcie!!

Mój Goferek
Avatar użytkownika
Procent
Members
 
Posty: 1771
Dołączył(a): 1 lut 2009, o 19:06
Lokalizacja: (TLW) Włoszczowa
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Adam.M » 6 paź 2009, o 23:59

dodam jeszcze, ze amortyzatory olejowe sa wygodniejsze od gazowych, za komplet bilsteina (olejowo gazowe) placilem cos ponad 500 zl
Adam.M
 


- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości