Zła przyczepność

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Zła przyczepność

Postprzez bolcio » 28 lis 2007, o 14:28

Witam,
Mam taki problem ze swoim autkiem. Odkąd zrobiło się bardzo ślisko strasznie mnie rzucało po drodze, prawie na każdym zakręciem, a na niskich biegach (2,3) tył mu strasznie uciekał. Pojechałem na diagnozę i co się okazało że na tyle mam do wymiany 2 amorki (gruzy) tuleje, belka itd (prawie wszystko). Mechanik twierdzi ze tu leży przyczyna zlej przyczepnosci czy ma racje?
A druga kwestia, jak juz bede wymienial z tylu amorki (z przodu dobre, zolty amortyzator + czerwona sprezyna) to nie wiem co zrobic bo z tylu mam zwykly amortyzator a czerwona sprezyne. I co teraz zrobic czy wymienic amortyzatory na zwykle, czy moze tez na zolte (ale czy nie opadnie mi jeszcze nizej auto?, czy moze zwykly amortyzator+zwykle sprezyny). Doradzcie, bo chce juz z tym skonczyc, bo mechanik mi wyliczyl ok. 1000zl za zrobienie tego tylu :(
bolcio
Czytacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 24 kwi 2007, o 08:59
Lokalizacja: Polska

Zła przyczepność

 

Postprzez oizo » 28 lis 2007, o 19:14

dwa amorki chociazby po 100zl i komplet silentblokow nie wiem co tam jeszcze jest co moze powodowac takie zachowanie nie wiem skad wzial ten tysiac. jak dasz krotszy amorek to auto bedzie nizsze wiadomo. jak masz z przodu twardy niski zawias a z tylu normalny to moze tez miec jakies znaczenie.
oizo
 


- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości