Zawieszenie tył, obciera.

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Zawieszenie tył, obciera.

Postprzez kazek_134 » 13 kwi 2013, o 22:00

Witam.
Mam problem kupiłem felgi Ats Cup 15 cali ( Et nie pamiętam) na przodzie mam 195/50r15 i do tego dwie lewe opony, ale to juz inny problem, na tyle 195/55 r15 ( wiem że za duzy profil). Tył mi obciera na tzw chopkach, tak troche, nie jeżdziłem jeszcze z osobami w tyle, ale az się boję tego odczucia, chciałbym troche usztywnić tylne zawieszenie aby nie obcierało, wiem że najpierw powinienem zmienic opony na mniejszy profil, tak pewnie zrobię jak zdobedę pieniądze na dwie nowe (prawe ) opony Barum Bravouris 2. Ale gdyby to nie pomogło to co powinienem zrobić dodam że amortyzatory na ostanim przeglądzie miały po 55%. Przyczyna tkwi w sprężynach jak mniemam. Nie chciałbym obniżać samochodu, interesuje mnie to aby jak będę wiózł 3 osoby z tyl nie słyszał obcierających kół o rand nadkola. Prosze o radę szytwne spręzyny do tych amorów? Czy cały komplet?
kazek_134
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 11:05
Lokalizacja: Tarnów

Zawieszenie tył, obciera.

 

Postprzez robert19kor » 16 kwi 2013, o 17:26

możesz zaklepać ranty z tyłu kolego, albo twarde odboje no i zmiana opon z tyłu konieczne
robert19kor
Badacz tematu
 
Posty: 369
Dołączył(a): 18 sty 2010, o 18:16
Lokalizacja: Koronowo


- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości