Zawieszenie Gwintowane...

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Postprzez DrSzpila » 12 lip 2008, o 17:47

czorny27- napisał(a):Drpiorko, w takim wypadu tez ja masz tak musisz odkrecic przedni amor góra tak jak mówilem imbus 7 oczkowy giety 22 odkrecasz zdejmujesz talerzyk pod nim jestta nakretka i jak masz juz amorka wyjetego to najlepiej zaniesc do jakiegos mechanika to ci go odkreci bo ta nakretka trzyma cale łozyska z poducha latwo ja poznac jest plaska z dwoma wpustami i jak masz odkrecona to przekladasz na gwinta i cale lozysko zakladasz ja talerzyk który masz na gwincie lekko sciskasz sprezyne i dokrecasz najpierw ta nakretka z wpustami ja dokrecilem ja plaskim srubokretem i mlotkiem heeeeee.........tylko trzeba uwazac na gwint nastepne zakladasz talerzyk jak w serii i przykresasz
teraz rozumiem jak to się składa a jak sie odkręca to wiem, bo sam robiłem i mam ściągacze. dzięki za wyczerpującą odpowiedź zaliczyłeś punkcik :D
DrSzpila
Members
 
Posty: 593
Dołączył(a): 24 lut 2008, o 16:44
Lokalizacja: Katowice / Siedlce

 

Postprzez czorny27- » 12 lip 2008, o 22:46

Drpiorko, dzieki wielkie za punkta ;-) zycze udanego i szybkiego montazu gewinde no i jakby co to zapodaj foty golfa na gwint zawiasie a tak mi przyszlo do glowy jak wykrecisz juz amorka i sciagaczem scisniesz i skontrujesz imbusem to ta nakretke mozesz odkercic jak masz w garazu takie plaskoszczypy z zagietymi koncami idealnie sie nadaja pisze o tym bo dzis zauwazylem u siebie szkoda ze tak pózno bo nie jezdzilbym z moimi amorami pzdr ;-)
czorny27

aktualne foto str.1
zlot PleszeVW str.27
nowe kolo na sezon 2009 brock B5 16'' str.19,polerka rantu str.20
sesja sezon 2009!!! str.22!!!
recaro gti edition str.17!!
foty sezon 2008 str.8!!!!!!!!!!!
zlot golf3.pl str.6!!!
Avatar użytkownika
czorny27-
Members
 
Posty: 720
Dołączył(a): 25 paź 2007, o 18:20
Lokalizacja: kutno

Postprzez Stealth » 2 mar 2009, o 09:35

To ja się podepnę do tego tematu i zapytam o gewinde FK:
http://www.moto.allegro.pl/item56483857 ... od_fk.html
Nie widziałem opinii na temat tego gwintu, więc fajnie by było gdyby ktoś, kto jeździ na takim opowiedział jak to się sprawuje.
Myślę też nad tym MTS Technik bo na forum sporo pozytywnych opinii jest. Ale na razie poczekam i zobaczę, co na to inni użytkownicy.
Avatar użytkownika
Stealth
Members
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 4 lip 2007, o 14:42
Lokalizacja: Skrzyszów/Ostrów

Postprzez trollu » 17 lut 2011, o 20:04

odkopuję
GT Cupline, nalatane ponoć 5kkm, warto i za jaką cenę?
Sarkazm - ponieważ strzelanie do idiotów jest wciąż nielegalne.
Avatar użytkownika
trollu
VIP
 
Posty: 2503
Dołączył(a): 27 sie 2010, o 13:03
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Rocznik: 0
Silnik: byl ADY jest M52TUB28
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: kombi

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości