Zawieszenie German Styl

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Zawieszenie German Styl

Postprzez Sp_Martin » 8 kwi 2014, o 16:56

Witam Serdecznie :-)
Zwracam się z zapytaniem jaki rodzaj i jakiej firmy zawieszenie najlepiej spiszę się w Golfie III Vento , styl samochodu ma oddawać klimat German Styl , ma być obniżony , ale też nie za niski (ma służyć także do codziennej jazdy w mieście). Interesuje mnie cena i firma zawieszenia , nie pogardzę też zdjęciem samochodu z danym zawieszeniem :-)
Pozdrawiam Serdecznie Sp_Martin ! ;-)
Sp_Martin
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 16:22
Lokalizacja: Wałbrzych

Zawieszenie German Styl

 

Postprzez Paweu » 8 kwi 2014, o 17:06

Sp_Martin napisał(a):German Styl , ma być obniżony , ale też nie za niski


German z definicji ma być niski i szeroki.

Sp_Martin napisał(a):(ma służyć także do codziennej jazdy w mieście). Interesuje mnie cena i firma zawieszenia , nie pogardzę też zdjęciem samochodu z danym zawieszeniem


Internet jest pełen. Jeśli nie oczekujesz od gwintu niczego poza obniżeniem to prosz... Najniższa półka Tuning Art , Ta Technix , MTS... Potem są już produkty których cena stanowi 1/3 , połowę lub wielokrotność wartości golfa.

Masz tu stronę , poczytaj... http://zawieszenia-sportowe.pl/

A co do fotek... Wystarczy kliknąć w dział Mój Golf III.
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Opik » 8 kwi 2014, o 17:34

Albo gleba, albo nie ma germana ;)
Jak się jeździ z głową to te najtańsze gwinty są ok, TT i TA beton, MTS też beton ale jeszcze dobrze nie zastygły :hyhy: i tak jak Paweł napisał następna półka z regulacją twardości i "komfortem" często stanowi połowę ceny samochodu. Czy warto? Zależy ile masz kasy, w jakim stanie samochód i jak dużo jeździsz. Idąc na kompromis i godząc się na omijanie dziurawych dróg + montaż rozpórki to ta najniższa półka da radę
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości