Załamka

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Postprzez SotoM » 24 cze 2008, o 23:23

wiesz co moze nie musiał bys tych poduch wymieniać. moze jest faktycznie jak we wcześniejszym poście ci pisałem ze moze byc wytarty kołńerz nakrętki która sie opiera o kołnież poduchy. kup sobie te nakrętki i weź też poduchy nowe. hans price to dobra też firma.także polecam. tylko dogadaj sie w sklepie czy ewentalnie mugłbys je zwrócić jesli by sie nie przydały. jesteś w stanie nawet to sam zrobić(jeśli wiesz o co chodzi i jesteś kumaty) podnieś machę weź klucz 21 giete oczke tzw łabedziowy i odkręć nakrętkę zdejmij ta metalową miseczke i pod nia jest ta nakrętak o której mowię. odkręć ja (nic sie nie rozsypie ani nie wystrzeli)spokojnie. wykręc ja i zakręć nowę. załóż miseczke i skręć nakrętkę i sie przejedź i zobacz czy stuki ustały. chyba ze masz jaiegos kumatego kolesia mechanika do którego mógłbys podjechać na 20min i by ci pomógł to zrobić.
Mój były SotoMoVWóz

Powered by diesel inside -by Leopard
Avatar użytkownika
SotoM
Members
 
Posty: 4053
Dołączył(a): 22 lip 2007, o 12:45
Lokalizacja: Szczecin
Rocznik: 2007
Silnik: BRD
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

 

Postprzez Skner80 » 25 cze 2008, o 08:09

Spoko pracuje w hurtowni motoryzacyjnej więc z częściami nie będzie problem mam tylko nadzieje że to pomoże bo ja strasznie przeżywam gdy mojemu samochodzikowi jest coś nie tak...

POZDRAWIAM ;-)

[ Dodano: 2008-06-25, 14:19 ]
No i spoksik poduszki już zakupione a jutro w serwisie VW będą te śruby więc w weeken powinienem się z tym uporać mam tylko nadzieje że to będzie to...

POZDRAWIAM ;-)
Veni Vidi Vici MKIII Forever
Avatar użytkownika
Skner80
Czytacz
 
Posty: 80
Dołączył(a): 15 kwi 2008, o 19:06
Lokalizacja: Bydgoszcz / Tuchola

Postprzez SotoM » 25 cze 2008, o 17:25

no ja mam też taką nadzieje.jak bedziesz miał w ręku juz te poduchy i nakrętki to włóż nakrętke w poduche i zobacz czy przejdzie na drugą stronę otworu.jak przejdzie to lipa. wtedy mamy twardy orzeszek do zgryzienia...ale jakos podołamy
Mój były SotoMoVWóz

Powered by diesel inside -by Leopard
Avatar użytkownika
SotoM
Members
 
Posty: 4053
Dołączył(a): 22 lip 2007, o 12:45
Lokalizacja: Szczecin
Rocznik: 2007
Silnik: BRD
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości