Wymiana amorków i łożysk

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Postprzez darkmen21 » 5 gru 2011, o 14:49

jarekddz napisał(a):nie pamietam teraz dokladnie mialem chyba w audi zolte byly -30 ale nie chce cie w blad wprowadzic
ja jak mialem kita, to mialem żółte i było to -60 czy -40 dokładnie nie pamiętam, a w sumie o ile obniży to zależy jakie spręzyny na to wrzucisz, mozesz mieć z tych amorków własnie -40 lub -60, ja jezdziłem na takim kicie i powiem ci jest spoko jest w miare komfort, czego teraz nie moge powiedziec o gwincie :mrgreen: jedyne co to nie wiem czy juz mialem zmeczone amorki(choć wylane nie były), ale jak mi wsiadlo 5 osob do auta to tyl na dziurach przycierała dupa i dlatego kupiłem gwint.
Avatar użytkownika
darkmen21
Members
 
Posty: 1037
Dołączył(a): 16 lis 2008, o 11:35
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Rocznik: 1995
Silnik: 1.8
Paliwo: PB
Nadwozie: cabrio

 

Postprzez PabloSBT » 3 sty 2012, o 22:01

jarekddz napisał(a):Nie mam ściągacza i na pewno tego sam nie zrobię ;)
Poza tym są jakieś ciekawe amory w okolicach 100 zl sztuka? może jakieś -40 ?

i bez ściągacza da się zrobić :d ja dzisiaj wymieniłem jeden amortyzator z przodu na drogi mi brakło czasu :d wiążesz łańcuchem sprężynę z jednej jak i drugiej strony i przykręcasz na śrubę z podkładkami i trzyma jak nie wiem ;P później stajesz na sprężynie i amortyzatorze i odkręcasz wkładasz sprężynę na nowy amor i zakręcasz proste ;p

Polecam gazowe amortyzatory SRL bardzo dobre są i tanie ;) naszykuj sobie trochę więcej pieniędzy bo mogę się założyć że ci się łożyska w poduszkach rozlecą :P
PabloSBT
Members
 
Posty: 955
Dołączył(a): 14 sie 2009, o 11:06
Lokalizacja: TKI | Kielce

Postprzez K@mil » 3 sty 2012, o 22:16

PabloSBT napisał(a):olecam gazowe amortyzatory SRL bardzo dobre są i tanie


odezwij sie za ok 20tys czy dalej są takie dobre :P
SKL to amorki z najnizszej półki :) takie amorki kupują chyba tylko handlarze :)
"Lepszymi" amorami są juz Krafty :P
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez PabloSBT » 3 sty 2012, o 22:30

K@mil napisał(a):
PabloSBT napisał(a):olecam gazowe amortyzatory SRL bardzo dobre są i tanie


odezwij sie za ok 20tys czy dalej są takie dobre :P
SKL to amorki z najnizszej półki :) takie amorki kupują chyba tylko handlarze :)
"Lepszymi" amorami są juz Krafty :P

SLR gazowe a nie SKL- robi BILSTEIN u szwagra w golfie II zakładaliśmy już ponad 30 tys na nich zrobił mówił że na przeglądzie wyszło że mają 89% sprawności więc nie jest tak źle ;d
PabloSBT
Members
 
Posty: 955
Dołączył(a): 14 sie 2009, o 11:06
Lokalizacja: TKI | Kielce

Postprzez Golfik1986 » 7 sty 2012, o 01:11

qrde 89% to dziwota jak kupilem nowe kyb i odrazu po zalozeniu pokazywalo mi na szarpakach 69% :-D
JAK RYCERZE ZAWSZE BRONIMY HONORU {Z}
Avatar użytkownika
Golfik1986
Ekspert
 
Posty: 1325
Dołączył(a): 18 paź 2008, o 20:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez PabloSBT » 7 sty 2012, o 12:56

Golfik1986 napisał(a):qrde 89% to dziwota jak kupilem nowe kyb i odrazu po zalozeniu pokazywalo mi na szarpakach 69% :-D

nie będę się kłucił chcesz to kupuj nawet Koni pneumatyczne za 2500zł ;p niektóre zamienniki wcale się bardzo od oryginału nie różnią :d od razu po założeniu amortyzatory nie mają pełnej sprawności :d miały być do 100zł to pisałem do 100zł :p
PabloSBT
Members
 
Posty: 955
Dołączył(a): 14 sie 2009, o 11:06
Lokalizacja: TKI | Kielce

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości