Tylna ośka

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Tylna ośka

Postprzez Sebastian1988 » 17 lis 2008, o 17:53

Panowie nie wiem co robic wyminialem zawieszenie i wyszło na geometri ze przod ok jest ustwione wszystko jak trzeba a z tyłu mam os krzywa tzn lewe koło jest rozbierzne i co teraz?????:( chyba sie powiesic
Sebastian1988
Czytacz
 
Posty: 40
Dołączył(a): 31 maja 2008, o 22:23
Lokalizacja: Poznań

Tylna ośka

 

Postprzez pablomed » 17 lis 2008, o 19:50

zanim to zrobisz - upewnij się że auto nie ma rozwalonej po wypadku geometrii podłogi - i wówczas kup nową belkę tylnego zawieszenia - nie takie wielkie pieniądze. A jeśli masz krzywą podłogę - no to wtedy ewentualnie.....
A poważnie: można trochę przycyganić podkładkami pod półośki - ale to półśrodki.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez Sebastian1988 » 18 lis 2008, o 18:30

Powiem tak koło tylnie idzie na zewnatrz....ale tylko jedno...wiec napewno belka jest do wymiany....bo jak by była podloga krzywa to dwa koła by jechaly w jedna strone jak juz.....
Sebastian1988
Czytacz
 
Posty: 40
Dołączył(a): 31 maja 2008, o 22:23
Lokalizacja: Poznań

Postprzez SotoM » 18 lis 2008, o 23:44

kiedyś miałem strzała w tylne koło i miałem krzywa belke.lecz udało mi sie ją wyprostować robiąc geometrie... trwało to 2ie godz.ale wyszło pikambello... no cóż jesli nie masz układu z wrsztatem mechaniczno blacharskim z urzadzeniem do geometrii to tylko cie czeka zmiana belki...chybaa ze jest czop piasty krzywy ale to naprawdę trzeba mieć farta z czymś takim. ja w zyciu sie spotkałem z czymś takim 2 razy...
Mój były SotoMoVWóz

Powered by diesel inside -by Leopard
Avatar użytkownika
SotoM
Members
 
Posty: 4053
Dołączył(a): 22 lip 2007, o 12:45
Lokalizacja: Szczecin
Rocznik: 2007
Silnik: BRD
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi


- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość