tarcie z przodu

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

tarcie z przodu

Postprzez justyna » 6 gru 2007, o 12:14

mam golfa3 1.9 diesel ale w czy problem Otóż jakiś czas temu zaczęło cos ocierac z przodu ale tylko jak dodawałam gaz w innej sytuacji nic nie było słychać Jakis dwa tygodnie był spokój a teraz znowu sytuacja sie powtórzyła Jak dodaje gaz to jest taki odgłos jakby wiatrak ocieral ale nie każdy ząbek taki urywany odgłos Jadąc z pasażerem ,pasażer odczuwał pod nogami drgania. Proszę pomóżcie co to może być Czesto woże dziecko i boje sie o bezpieczeństwo :roll: :roll: :roll: :!: :!: :?: :?:
pozdrowienia
justyna
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 gru 2007, o 12:01
Lokalizacja: Gdańsk

tarcie z przodu

 

Postprzez Mayk » 13 gru 2007, o 20:40

Konieczna wizyta u mechanika,niech zerknie.
Avatar użytkownika
Mayk
Badacz tematu
 
Posty: 166
Dołączył(a): 8 lis 2007, o 10:05
Lokalizacja: 64-100 Leszno

Postprzez justyna » 16 gru 2007, o 15:54

:-( :-( :-( to wiem ale chcialam wiedziec co to moze byc zeby mi nic nie wmawiali Ale dziekuje :)
pozdrowienia
justyna
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 gru 2007, o 12:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez uli » 16 gru 2007, o 16:29

proste dokrec kola hihi powaga to samo mialem jedna szpilke mialem nie dokrecona i tak sie dzialo napewno to pomoze 8-)
Avatar użytkownika
uli
Badacz tematu
 
Posty: 267
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 11:37
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez msciwortuczman » 19 gru 2007, o 22:27

witam mam podobny problem jak jadę zaczyna mi coś trzeć tak jakby coś w kole nie jest to jednostajne a tak jakby obracała się tarcza i w pewnym momencie do czegoś dotykała po czym znowu cisza i znowu ocieranie czym prędzej tym robi sie to jednostajne i mniej słyszalne a jak zaczynam zwalniać to robi się to dość głośne miał ktoś może takowy problem???
msciwortuczman
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 28 paź 2007, o 21:46
Lokalizacja: Tychy

Postprzez justyna » 20 gru 2007, o 09:34

:-) Witam to znowu ja Teraz znowu wyciszyło sie to tarcie ale jezdze nerwowo i nasłuchuję czy i kiedy znowu zacznie chociaż mi się wydaje że cos tam puka jak jade po malutku ale nie znam sie te głosne ocierania były jak dodawałam gazu i teraz sama juz nie wiem co tam sie dzieje Oby na święta nic sie nie wydarzyło Co to mogło być bo pewnie samo nie przejdzie i sie jeszcze pokaże :-)
pozdrowienia
justyna
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 gru 2007, o 12:01
Lokalizacja: Gdańsk


- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości