Stuki w lewym kole

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Stuki w lewym kole

Postprzez Sidas » 30 kwi 2008, o 20:12

Witam. Mam problem i prosze o pomoc. Cos mi stuka w lewym kole, jak dynamiczniej ruszam albo ruszam z kierownica skrecona w lewo(w prawo ok) nie wiem co to moze byc, bylem dzis u mechaniora i nie ma pojecia co to jest mysli ze cos w skrzyni czy to mozliwe?bo przegub itp wszystko wymieniane. Mial juz ktos taki problem?
Sidas
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 20 kwi 2008, o 23:08
Lokalizacja: Kowalewo Pomorskie

Stuki w lewym kole

 

Postprzez spiaku » 30 kwi 2008, o 22:41

Ja miałem wybite poduszki pod silnikiem i skrzynią, były stuki jakby w kole a tak naprawde stukała rura wydechowa o kolumne kierowniczą (moze to samo jest u ciebie). pozdrawiam
pozdro spiaku!
Avatar użytkownika
spiaku
Czytacz
 
Posty: 53
Dołączył(a): 7 wrz 2007, o 19:13
Lokalizacja: Polkowice

Postprzez TOM4S » 1 maja 2008, o 11:14

Witam Sidas, ja tez mailem podobny problem stukało mi coś i okazało sie na przeglądzie, że do wymiany mam lewy sworzeń wahacza. Wymieniłem na nowy i wszystko było już ok. Pzdr. :-)
Avatar użytkownika
TOM4S
Czytacz
 
Posty: 81
Dołączył(a): 20 mar 2008, o 20:28
Lokalizacja: Przemyśl

Postprzez pawel_ns » 1 maja 2008, o 11:25

no rzeczywiscie moze to byc sworzen... ja ostatnio mialem jeszcze wymienany drążek kierowniczy po jednej stronie... moze on jest winny tego stukania bo przy skrecie widac tez stuka
MOJE BYŁE MK3
AHF+ ..::TDI POWER::..
Avatar użytkownika
pawel_ns
Members
 
Posty: 1020
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 12:16
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postprzez Sidas » 2 maja 2008, o 11:22

Dzieki, przeswietle go jeszcze raz pod tym katem. To moze byc poduszka bo mechanior mowil ze jest do wymiany ale watpil zeby to od tego takze wymienie i zobaczymy.
Sidas
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 20 kwi 2008, o 23:08
Lokalizacja: Kowalewo Pomorskie

Postprzez lukasz82 » 18 sty 2009, o 17:44

koledzy mam pytanie niedawno zjechalem z kraweznika i jakos dziwnie sie mi jechalo wyszedlem i zaczelem sprwdzac czy kapcia nie mam.nie mialem wiec kopnalem w lewe przednie kolo i moje zdziwienie jakos dziwnie odbija wcale nie jest sztywne jak pozostale co to moze byc i ewentualniejaki koszt naprawy.prosze o pomoc
lukasz82
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 3 sty 2009, o 21:03
Lokalizacja: chorzow

Postprzez -chudy- » 19 sty 2009, o 11:44

lukasz82, możliwe ze masz do wymiany tuleje na wahaczu..cena tuleji niewielka roboty tez niewiele tylko musisz mieć prase zeby ja wcisnąć.ale dla pewnosci mozesz se podjechac na stacje diagnostyczna i oni ci powiedza co jest na 100%..
Avatar użytkownika
-chudy-
Badacz tematu
 
Posty: 219
Dołączył(a): 18 maja 2008, o 14:50
Lokalizacja: JAVWOR

Postprzez lukasz82 » 25 sty 2009, o 15:38

wielkie dzieki za pomoc bylem u mechaniorai potwierdzil tuleje na wahaczu i drugie kolo podobnie wymienie dwa od razu.jeszcze raz dziekiza pomoc
lukasz82
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 3 sty 2009, o 21:03
Lokalizacja: chorzow


- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości

cron