Stuki, szarpanie kierownicą, co to ?

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Stuki, szarpanie kierownicą, co to ?

Postprzez marcu85 » 11 lut 2009, o 22:09

Witajcie.

Mam problem i postaram Wam się go w miarę czytelny sposób opisać.

Pewnego pięknego dnia, jadąc z okolic lewego przedniego koła usłyszałem stukanie, stukanie zwiększało swoją częstotliwość wraz z przyspieszaniem, dojechałem do domu ale potem musiałem znów gdzieś jechać. Wówczas stukanie stało się coraz głośniejsze, a wraz ze stuknięciem występowało szarpnięcie kierownicą w lewo. Po chwili postoju problem ustąpił by po chwili znów wrócić. ponadto ściąga auto na lewo.

na razie nie jeżdżę no bo jak.

Dotoczyłem się dziś na SKP wziął auto na szarpak, zawieszenie mówi że w porządku, żadnych luzów itp - bardzo zaprzyjaźniony diagnosta tak na marginesie. Końcówki OK

rzucił hasłem łożysko - co Wy na to proszę o opinię i komentarze oraz o możliwe próby rozwiązania problemów

Z góry dzięki

[ Dodano: 2009-02-11, 21:11 ]
Dodam, że gdy samochód postoi troszeczkę problem ustepuję. Tak jakby po rozgrzaniu np łożyska w wyniku eksploatacji pojawiał się problem
marcu85
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 19:18
Lokalizacja: Kraków

Stuki, szarpanie kierownicą, co to ?

 

Postprzez morsdicti » 12 lut 2009, o 13:13

no bo to jest łożysko bo skoro wszystko inne jest dobre według diagnozy to co :) krzywa felga ?
morsdicti
Members
 
Posty: 625
Dołączył(a): 1 lis 2008, o 23:55
Lokalizacja: Pomorskie

Postprzez KristoF » 12 lut 2009, o 20:24

krzywa felga le to by waliło bezprzerwy a mówisz że znika jak postoisz chwile.Obejżyj tarcze hamulcową to by tez tłumaczyło ściąganie, i wogóle lewy zacisk z tarczą pooglądaj czy nie masz zapieczony albocoś
Był Golf3- największy błąd mojego życia...
a teraz...
Elegancja, komfort , nienaganna jakość i aksamitnie pracujący silnik Millera ;]
KristoF
Members
 
Posty: 675
Dołączył(a): 31 lip 2008, o 13:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała


- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 64 gości