Stuki chyba malgownica

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Stuki chyba malgownica

Postprzez dadi321vw » 4 sty 2011, o 20:24

Panowie jest nastepujący problem stuki w zawieszeniu a raczej by powiedział że coś bardzo stuka co prawda prawy amortyzator już się koniczy ale to nie amor stuki występują na malutkich dziurkach i to chyba nie amortyzator lecz malgownica. Bo czy malgownica może mieć takie luzy góra dół ruszając drążkiem
w dodatku powiem że sciągałem gume i widać jak w środku lata strony z prawej luz minimalny lub brak i pytanie tam jest jakieś łożysko czy coś słyszałem też o jakiejś śrubce regulującej luzy czy to coś daje. Auto było na przeglądzie i diagnosta wskazał na wybity drążek a tu malgownica jakieś rady autko ma 130 tyś przebiegu tylko i dodam bora . Dziekuje za jakie kolwiek zainteresowanie. Aha i jeszcze podczas testów wywaliło olej ze wspomagania podejrzewam że to od kręcenia kierownicą na wyłączonym silniku.?
Avatar użytkownika
dadi321vw
Badacz tematu
 
Posty: 335
Dołączył(a): 18 gru 2009, o 21:38
Lokalizacja: TKA Zakrzów

Stuki chyba malgownica

 

Postprzez prezesik » 4 sty 2011, o 22:20

dadi321vw napisał(a):że sciągałem gume i widać jak w środku lata strony z prawej luz minimalny lub brak i pytanie tam jest jakieś łożysko
jeśli jest luz na krzyżaku tam jest łożysko igiełkowe i raczej tylko wymiana na inne bez luzów.
Możesz mieć też luz na wielowpuście, tam wystarczy tylko dokręcić śrubkę. U mnie się poluzowała, dokręciłem i jest OK.

ps. jakby co to ja mam takie krzyżaki bez luzów, niepotrzebnie kupiłem, poza tym do mojego 1.4 bez wspomagania nie pasuje, bo jest trochę dłuższe. Jakbyś to chciał wymieniać to można pomierzyć i jak będzie to samo to możemy się dogadać.
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez dadi321vw » 5 sty 2011, o 08:07

Ni chyb się nie rozumiemy groążek który wchodzi do przekłani ten co idzie od koło ma luz w przkłani lata gora dół nic tam się nie leje a drążek lata góra dół i tam mam byś łożysko tulejka czy jeszcze coś innego. :lol:
Avatar użytkownika
dadi321vw
Badacz tematu
 
Posty: 335
Dołączył(a): 18 gru 2009, o 21:38
Lokalizacja: TKA Zakrzów


- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości

cron