Stukanie z przodu auta

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Postprzez mani51 » 11 wrz 2008, o 10:08

michal_b napisał(a):Zresztą jak komuś płacą za czepianie się wszystkiego


żeby tak jeszcze czepiali się tego co trzeba a nie jak leci wymieniali...przecież włożyć coś nowego nigdy nie zaszkodzi tym bardziej że nie oni za to płacą a jak jeszcze proponują swoje części to zysk podwójny...może teraz gdy dźwięk się nasilił uda się go zlokalizować
Avatar użytkownika
mani51
Members
 
Posty: 1415
Dołączył(a): 30 cze 2008, o 09:43
Lokalizacja: TJE, Wodzisław

 

Postprzez dzieck0 » 11 wrz 2008, o 11:56

Witam,
mam identyczne objawy stukania. Wymieniłem przeguby zewnetrzne i sprawdziłem felgi - są proste. Niestety autko stuka dalej tak samo.
Dzis jade do mechanika-zobaczymy co będzie - mam nadzieje że to łożysko a nie cos gorszego.
Jesli znajde przyczynę to dam znać.
dzieck0
Berbeć
 
Posty: 6
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 20:34
Lokalizacja: Nowy Targ

Postprzez TomekKutno » 19 wrz 2008, o 00:33

panowie posprawdzajcie dokręcenie kół... :szok: to samo mialem i łapałem się za głowe jak zauwazylem, ze kola niedokrecone...


jeżeli nie pomoże, to sprawdzcie, czy to stukanie ustaje przy hamowaniu i nasila się na dziurach, jeżeli tak, to wymiencie prowadnice szczęk hamulcowych (guma + tuleja + śruba x2 na jedną strone), jeżeli zaś nie... to miłej wymiany przegubów, piast lub łożysk :)

z góry dziękuję za punkt.
Nie wiem, czy ty wiesz, ale ja lubię tak, kiedy widzę jak na Twego OPLA nasrał ptak. :)
Avatar użytkownika
TomekKutno
Czytacz
 
Posty: 88
Dołączył(a): 25 lip 2008, o 16:30
Lokalizacja: Kutno

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości