Stukanie po prawej stronie

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Stukanie po prawej stronie

Postprzez Alen » 15 paź 2011, o 09:28

Witam moze byl taki temat ale jestem w pracy na kom i nie mam jak szukac. A mianowicie dzis podczas jazdy zaczelo mi pukac po prawej stronie z przodu. Gdy sie zatrzymalem skrecilem kola na maxa w lewo i zobaczylem peknieta gume od wewnetrznej strony drazka kierowniczego. I teraz moje pytanie co to moze byc i czy droga bedzie naprawa ?
Avatar użytkownika
Alen
Badacz tematu
 
Posty: 153
Dołączył(a): 14 kwi 2011, o 08:58
Lokalizacja: Ciechocinek / CAL

Stukanie po prawej stronie

 

Postprzez greg_117 » 15 paź 2011, o 10:02

kolego masz prawdopodobnie końcówkę drążka do wymiany :) sprawdz czy nie ma żadnych luzów na niej ja mam to samo tylko u mnie dochodzą jeszcze tulejki wahacza do wymiany ;/
greg_117
Gaduła
 
Posty: 514
Dołączył(a): 23 sty 2010, o 01:30
Lokalizacja: Bieżuń

Postprzez Sivy » 15 paź 2011, o 20:23

Jesli mowisz o elemencie znajdującym sie przy kole to tak jak napisał greg_117, skończyła się końcowka drążka kierowniczego.
Oczywiście robisz dwie strony. Ostatnio kupowałem drążki Firmy Febi, dobra cena i pewna przesyłka http://allegro.pl/koncowki-drazka-vw-go ... 00157.html
Jeśli chodzi Ci o gumę na drążku kierowniczym, to czeka Cie jej wymiana, ale ona zapewne nie stukała :)
Alten VW Fück Opel ~VAGSTYLE~
Avatar użytkownika
Sivy
Members
 
Posty: 880
Dołączył(a): 25 cze 2008, o 10:00
Lokalizacja: Güttstadt

Postprzez Alen » 15 paź 2011, o 21:55

Obrazek

tak jak zaznaczyłem na tym zd , ta guma jest rozwalona i mysle ze z tamtad cos puka
Avatar użytkownika
Alen
Badacz tematu
 
Posty: 153
Dołączył(a): 14 kwi 2011, o 08:58
Lokalizacja: Ciechocinek / CAL


- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości