Strasznie sztywne zawieszenie.

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Strasznie sztywne zawieszenie.

Postprzez SAke » 28 mar 2009, o 12:30

Witam jakies 2 miesiace temu zmienilem amortyzatory z tyłu + odboje. Tył zrobił sie strasznie sztywny. Mialem nadzieje ze z czasem sie "wyrobi" ale nic. Dodam ze odboje były troszke dłuzsze niz te stare. Czy to sie wyrobi czy trzeba będzie skrocic te odboje?
SAke
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 sie 2008, o 18:40
Lokalizacja: Dębica

Strasznie sztywne zawieszenie.

 

Postprzez Stealth » 28 mar 2009, o 21:47

A jakie amory założyłeś? Gazowe czy olejowe? Poduchy na nich też dałeś nowe? Tuleje na belce zmieniałeś? Bo jak masz wyrobione to będzie dość dosadnie stukało/dobijało (tyczy się to również poduszek na amorach).
Witam kolegę z okolicy. :)
Avatar użytkownika
Stealth
Members
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 4 lip 2007, o 14:42
Lokalizacja: Skrzyszów/Ostrów

Postprzez SAke » 29 mar 2009, o 15:58

Witam ;) słuchaj jeden mi sie wylal i dlatego zmienialem kupiłem jakies takie podrobki :D na allegro. :wstyd: Ale nie myslalem ze będą takie sztywne.
Kupiłem takie coś http://www.allegro.pl/item535929541_amo ... _2szt.html tylko doboje dostalem inne czarne i duzo dłuzsze. Wydaje mi sie ze jak by je skrocil to by zalatwilo sprawe.
SAke
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 sie 2008, o 18:40
Lokalizacja: Dębica

Postprzez Stealth » 29 mar 2009, o 16:21

Kamoka do dobra firma (tak słyszałem), a co do odbojów to sobie wymień na takie, jakie powinny być i problem myślę, że zniknie.
Avatar użytkownika
Stealth
Members
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 4 lip 2007, o 14:42
Lokalizacja: Skrzyszów/Ostrów

Postprzez stonek » 19 kwi 2009, o 09:55

ja tez wymienialem niedawno amory z tylu i wina lezala w odbojach bo ciolki mi wepchneli twarde jak skala i nawet dobrze sie nie rozpedzilem bo juz tak trzeslo ze nie dalo sie jechac :-| rozkrecilem sam to na nowo i zalozylem miekksze takie jak orginalne i wszystko wrocilo do normy ;-)
marcin
stonek
Berbeć
 
Posty: 17
Dołączył(a): 5 sie 2008, o 18:59
Lokalizacja: hołowczyce


- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości

cron