Siadniety tył w golfie 3 tdi

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Siadniety tył w golfie 3 tdi

Postprzez kaczor2991 » 28 gru 2008, o 22:55

Witam wszystkich mam taki problem jak kupiłem swoje golfika kilka lat temu na tyle miał założone po dwie sprężyny na amortyzator (sprężyna w sprężynie) był wysoki i było oki. W wakacje wymieniałem zawieszenie (sachs olejowo-gazowe) i byłem zmuszony do wyciągnięcia dodatkowych sprężyn bo jedna była pęknięta. Ostatnio jechaliśmy w czterech i na dziurach było słychać jakiś stukot od strony lewej tam gdzie wydech, zauważyłem tez ze jest bardzo siadnięty. Może być to wina sprężyn?? Przyznam ze jeszcze nie wymieniałem ale pytałem ostatnio o wzmacniane najlepsze 170zł sztuka a seryjne do 100zł. Wydaje mi sie ze lepiej założyć wzmacniane co o tym sadzicie??
Każdy ma hobby , każdy ma bzika. Ale nie jestem sam bo mam GOLFIKA :)
kaczor2991
Berbeć
 
Posty: 19
Dołączył(a): 28 lip 2008, o 18:32
Lokalizacja: Sułkowice/Myślenice

Siadniety tył w golfie 3 tdi

 

Postprzez Cysiu_NS » 28 gru 2008, o 23:00

moze zaloz twarde obnizone np -30 sa takie dostepne problemow z miekkim autem nie bedzie na takim obnizeniu moze byc w miare komfortowo i obnizenie prawie niewidoczne
Życie jest piękne! Jeśli prawidłowo dobierze się środki antydepresyjne
Avatar użytkownika
Cysiu_NS
Gaduła
 
Posty: 480
Dołączył(a): 26 maja 2008, o 14:04
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postprzez KristoF » 30 gru 2008, o 23:56

to tylko wina tych sprężyn.Sam fakt że były dwie powinien wzbudzić podejżenia że cos jest nie tak.Nawiasem mówiąc to niezłą partyzantke ktos odstawił przy tym zawieszeniu.
Lepiej je wymień na porządne sprężyny.
Nie żałuj kasy bo, jak mi niedawno powiedział pewien AUTORYTET z tego 4um "...zawieszenie hamulce->to Twoje życie..." :-)
Kup sobie nowe, nie warto się bawic w używane części do zawieszenia bo ich stan trudno okreslić.Możesz poszukac sprężyn obniżających ale sam nie wiem co Ci polecić.Wydaje mi sie że jak obniżac to jedynie całe auto a nie tylko tył...
Był Golf3- największy błąd mojego życia...
a teraz...
Elegancja, komfort , nienaganna jakość i aksamitnie pracujący silnik Millera ;]
KristoF
Members
 
Posty: 675
Dołączył(a): 31 lip 2008, o 13:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała


- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości