ściąganie w prawo

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

ściąganie w prawo

Postprzez PabloSBT » 9 sty 2012, o 19:50

Witam!
Wymieniałem amortyzatory w golfie zaznaczyłem sobie jak były i włożyłem tak samo jednak ściągało pojechałem na diagnostykę koleś sprawdził i mówił że kąt lewego amortyzatora jest ok a na prawym był 1 stopień różnicy zbieżność też mi ustawił i dalej ściąga mówił żeby przełożyć koła ale wcześniej było dobrze zmieniłem koła z przodu na tył i dalej to samo ściąga :| zakładałem już w 3 golfach amory i nigdy takich jaj nie było :| dzisiaj znalazłem podkładkę która idzie pod to mocowanie blachy musiała mi wylecieć i mam pytanie czy to przez tą podkładkę może ściągać??
mierzyłem wysokość od ziemi do nadkola i z jednej strony jest wysokość 66,5cm a z drugiej 65cm
65cm jest właśnie z tej strony co ściąga a nie wiem czy rozbierać od nowa wszystko o tą podkładkę
Obrazek
o tą podkładkę zaznaczoną na czerwono mi chodzi
PabloSBT
Members
 
Posty: 955
Dołączył(a): 14 sie 2009, o 11:06
Lokalizacja: TKI | Kielce

ściąganie w prawo

 

Postprzez K@mil » 9 sty 2012, o 20:02

PabloSBT napisał(a):musiała mi wylecieć i mam pytanie czy to przez tą podkładkę może ściągać??
mierzyłem wysokość od ziemi do nadkola i z jednej strony jest wysokość 66,5cm a z drugiej 65cm
65cm jest właśnie z tej strony co ściąga a nie wiem czy rozbierać od nowa wszystko o tą podkładkę


Jesli jest to 1,5cm różnicy to jest to dużo :)
Moim zdaniem rozbierz to jeszcze raz, zrob to co wypadło i jeszcze raz na diagnozę aby sprawdzić
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez PabloSBT » 12 sty 2012, o 10:27

sprawdzałem amortyzatory teraz na 100% dobrze jest wszystko złożone zbieżność ustawiona i kąt amortyzatorów też ale dalej mi w prawo ściąga ;| koło jest luźne nie blokuje hamulec co tam jeszcze może być nie tak :d? dzisiaj spróbuje jeszcze zamienic opony
PabloSBT
Members
 
Posty: 955
Dołączył(a): 14 sie 2009, o 11:06
Lokalizacja: TKI | Kielce

Postprzez strzeliniasty » 12 sty 2012, o 16:43

panowie potrzebuje opinie na temat amorkow TA-technix mam do wymiany przednie i znalazlem takie cos ta allegro http://allegro.pl/amortyzatory-sportowe ... 12867.html
Avatar użytkownika
strzeliniasty
Members
 
Posty: 2656
Dołączył(a): 9 paź 2008, o 22:42
Lokalizacja: Strzelin / Wrocław

Postprzez greg_117 » 12 sty 2012, o 17:16

sztrzeliniasty ja mam osobiście te amorki w moim mk3 i nie narzekam :) autko ładnie siedzi, dobrze sie trzyma drogi i ogólnie nie narzekam więc z mojej strony mogę Ci je polecić :)
greg_117
Gaduła
 
Posty: 514
Dołączył(a): 23 sty 2010, o 01:30
Lokalizacja: Bieżuń

Postprzez prezesik » 12 sty 2012, o 17:41

PabloSBT napisał(a):sprawdzałem amortyzatory teraz na 100% dobrze jest wszystko złożone zbieżność ustawiona i kąt amortyzatorów też ale dalej mi w prawo ściąga ;| koło jest luźne nie blokuje hamulec co tam jeszcze może być nie tak :d? dzisiaj spróbuje jeszcze zamienic opony

Jak z ciśnieniem w oponach?
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez PabloSBT » 12 sty 2012, o 17:55

prezesik25 napisał(a):
PabloSBT napisał(a):sprawdzałem amortyzatory teraz na 100% dobrze jest wszystko złożone zbieżność ustawiona i kąt amortyzatorów też ale dalej mi w prawo ściąga ;| koło jest luźne nie blokuje hamulec co tam jeszcze może być nie tak :d? dzisiaj spróbuje jeszcze zamienic opony

Jak z ciśnieniem w oponach?

ciśnienie równiutko 2.5 Bara we wszystkich kołach :) nawet w zapasowym :lol: pozamieniałem koła i zobaczę jutro czy dalej będzie tak samo, jak dalej będzie ściągać to już pomysłów nie mam :| wszystko złożone i spasowane idealnie zbieżność i kąt jest dobrze ustawiony ;|
PabloSBT
Members
 
Posty: 955
Dołączył(a): 14 sie 2009, o 11:06
Lokalizacja: TKI | Kielce

Postprzez Jake88 » 26 sty 2012, o 10:49

Koła wyważone? Zobacz, czy odważniki są na kołach, bo może zgubiłeś jakiś.
Powiem Ci, co ja miałem u siebie: Wymieniałem amorki i końcówki drążków- Potem zrobiłem geometrię. Wszystko mi ustawili, ale właśnie ściągało w prawo i mechanik powiedział, że mam trochę ściachane opony i żebym tak pojeździł 2tyg i jak nic się nie zmieni, to żebym zamienił tył z przodem, a jak i to nic nie pomoże, to wymienić opony.
Niestety tylko wymiana opon pomogła i teraz jedzie prosto. Więc musisz brać i to pod uwagę, ale nie wiem w jakim stanie masz ogumienie.

Kumpel miał też cyrki w Passacie, bo na zimówkach robił zawieszenie, potem geometrię i zaczęło ściągać go w lewo. Założył letnie oponki i zaczął jeździć prosto :-| . Dodam tylko, że opon mu nie ścinało, bo geo ustawione idealnie. Tak więc opony mają sporo do powiedzenia.
Avatar użytkownika
Jake88
Czytacz
 
Posty: 139
Dołączył(a): 13 kwi 2009, o 10:07
Lokalizacja: GRD


- - - https://rescogitans.pl



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości

cron