Prosze o odpowiedz-zawieszenie

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Prosze o odpowiedz-zawieszenie

Postprzez badboyzlo » 14 sty 2008, o 21:26

Witam. Jestem nowy na forum. Mam problem który mnie męczy. Kupiłem golfa jakies 4 miesiace temu. Amorki miały po 30 %. wymieniłem na gazowe billstein. Na fabrycznych sprezynach przod był wywyższony. Teraz załozyłem sportowe( strasznie twardy) Robiłem to wszystko bo strasznie mnie nosiło po drodze i bujało. Teraz się to zmieniło, lecz częsciowo zostało. Gdy zmieniałem biegi to auto robiło taką małą 8 i łapało spowrotem tor jazdy. Wymieniłem gumki wachacz i w tylnej belce. Top znikło ale jak jade to auto jest takie niestabilne. w koleinach to już wogole, nawet niebezpieczne. Mechanik stwierdził ze nie ma już roboty w zawieszeniu. wszystko jest zrobione. Co to może być? moze wasze golfy też są takie chwiejne i sie bujają? np jadąc po drodze gdzie golfem mnie chwieje to fordem mondeo 99 moge zapomnieć o tym ze jade, a golfem masakra :kwasny: Prosze o pomoc. Aha jeszcze jedno pytanie czy wasze golfy tez sa tak słabo wyciszone? nie chodzi mi tu o prace silnika tylko o cały hałas w środku podczas jazdy/
Avatar użytkownika
badboyzlo
Berbeć
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10 sty 2008, o 17:17
Lokalizacja: Turek

Prosze o odpowiedz-zawieszenie

 

Postprzez stingeros » 14 sty 2008, o 21:39

mnie nie buja:)...a halas jest w zaleznosci od obrotow:)
*****************************
VW GOLF MK3 by STINGER
Avatar użytkownika
stingeros
Members
 
Posty: 532
Dołączył(a): 9 wrz 2007, o 12:53
Lokalizacja: Oświęcim

Postprzez Pawlo » 14 sty 2008, o 21:57

co do halasu to mam tak przy duzych predkosciach od wiatru to wina uszczelek a amorki nie pomoge choc tez mam sportowe to jest suber stabilne i ze standardem sie nie rowna jezeli chodzi o dziory to norma ze kazda czuc bo w koncu to sportowe
Avatar użytkownika
Pawlo
Czytacz
 
Posty: 32
Dołączył(a): 13 lis 2007, o 21:03
Lokalizacja: Kutno

Postprzez badboyzlo » 14 sty 2008, o 22:06

Ja na sportowym (co prawda z przodu) załważyłem ogromną róznice co do stanu wczesniejszego. tylko wydaje mi sie ze on sie momętami słabo trzyma drogi. moze to byc spowodowane oponami? sa zimowe z przodu. a z tyłu beda dopiero i z tyłu sa alusy jeszcze do czwartku. A moze tylne amortyzatory? maja o 60%. Moze to ich wina ze z tyłu sa miekie a z przodu twarde? jak sadzicie? :-/

[ Dodano: 2008-01-14, 22:07 ]
:?:
Avatar użytkownika
badboyzlo
Berbeć
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10 sty 2008, o 17:17
Lokalizacja: Turek

Postprzez opolanin » 15 sty 2008, o 11:07

byc moze to jest przyczyna, zprzodu trymaja a tyl sie buja, mialem podobnie w audi amory z tylu do wymiany a przod nowy ale nie bylo tak zle jak u ciebie, wywazylem kola, bylo troche lepiej, usunalem luzy w ukladzie kierowniczym i jezdzilem az do sprzedania, ale nie wiem jak u ciebie, pozdrawiam
opolanin
 


- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości