Problem ze zbierznością

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Problem ze zbierznością

Postprzez KasperK1 » 22 sie 2012, o 11:37

prośbe kieruje do osób z okolic chrzanowa/trzebini. problem wyglada tak obniżyłem auto i nikt nie che mi ustawić zbierzności :-x . Gdzie moge podjechac zeby ktos sie tego podjał ??? bo nie mam juz pomysłu
KasperK1
Czytacz
 
Posty: 41
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 19:48
Lokalizacja: Chrzanów

Problem ze zbierznością

 

Postprzez greg001 » 22 sie 2012, o 23:27

kolego rozwiązanie dla Ciebie (poniżej info), zawsze tam na zbieżność jeżdżę jest tam diagnostą młody koleś znający się na swojej robocie, ostatnio robiąc tam zbieżność nawet pytał się czy chce negatyw czy tak jak ma być - wybrałem lekki negatyw.

http://www.autoartmot.pl/ - przed Oświęcimiem jadąc od chrzanowa po lewej stronie ( jeszcze przed "tunelem" pod torami) , najlepiej wcześniej zadzwoń i umów się na konkretną godzinę i powiedz jaki masz problem - gadaj z diagnostą w okularach :P Pytałem się o AirRide 'a i też mówi że jak jest to nie ma problemu z niczym. ( ew. możesz wspomnieć że dał ci cynk gościu ze srebrnego matowego golfa z bierunia :P )
A do końca września za 1 zł jeszcze ci pełen przegląd zrobią - taki jak przy przeglądzie rocznym.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Babice ul.Krakowska27 32-600 Oświęcim
tel. 33 843 01 36 kom. 506 266 588
pon. - pt.
7.00 - 20.00
soboty
7.00 - 15.00

na stronie www jest na samym dole wzmianka o zbieżności
Avatar użytkownika
greg001
Gaduła
 
Posty: 509
Dołączył(a): 12 lip 2010, o 18:26
Lokalizacja: ślask / SBL
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości