problem z zawieszeniem

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

problem z zawieszeniem

Postprzez pawel_ns » 25 kwi 2008, o 16:03

Panowie mam problem bo nie wiem co robic... od jakiego czasu zaczelo mi cos skrzypiec w kole przednim od strony pasazera. To skrzypienie poczatkowo bylo rzadko no ale z biegiem czasu to skrzypienie narastalo. Slychac bylo szczegolnie na nierownosciach na drodze czy spowalniaczach. Dzis to skrzypenie bylo nie do zniesienia wiec pojechalem na serwis gdzie po godzinie sprawdzania zawieszenia uznali ze do wymiany jest /jezeli jest blad to mnie poprawcie bo pisze tak jak mi na kartce napisali/

- tulejki... przednia lewa i prawa
- łącznik stabilizatora prawa strona
- połączenie drążka z przekladnia

za robote zazyczyli sobie 300 zl + kupno czesci

No i pytanie do Was... czy to nie jest zbyt wygorowana cena za to ? czy oplaca sie wogole to robic w moim golfie bo za niedlugo dojdzie jeszcze wymiana opon wiec koszty razem przekrocza 1000zl. Czy nie lepiej bedzie go sprzedac w takim stanie i znalezc w niemczech cos podobnego za mniejsza cene ? dodam jeszcze ze co chwile mam problemy u siebie z zawieszeniem wiec juz nie wytrzymuje z tymi wymianami a naprawde jezdze omijając dziury. Prosze o realne wypowiedzi bo w tym momencie akurat ciezko z pieniedzmi. Dzieki
MOJE BYŁE MK3
AHF+ ..::TDI POWER::..
Avatar użytkownika
pawel_ns
Members
 
Posty: 1020
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 12:16
Lokalizacja: Nowy Sącz

problem z zawieszeniem

 

Postprzez Adek19 » 25 kwi 2008, o 16:55

kolego to nie nowy samochud i coś musi siadać myslisz ze kupisz inny i bedzie lepiej moze tak by ale przemysl ze może byc jeszce gorzej jeżeli niemasz problemów z blacharką i z silnikem to sobie zostaw niestety nasze drogi sa bez komentarza i w karzdym zawiacha siada jak ktoś jeżdzi moim zdaniem zostąń przytym co masz ale wybur należy do ciebie
Avatar użytkownika
Adek19
Members
 
Posty: 1240
Dołączył(a): 14 mar 2008, o 19:38
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Postprzez przemo » 25 kwi 2008, o 20:23

dużo za dużo za wymiane chca tylko niby to jest serwis to wiadomo ceny sa kosmos
Był Golf 3 GT 1.8ABS
Obecnie Seat Leon Top Sport 1.9TDI ARL 150PS
przemo
Badacz tematu
 
Posty: 173
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 01:44
Lokalizacja: DBA

Postprzez Jarull » 27 kwi 2008, o 20:59

ale zdzierstwo
Avatar użytkownika
Jarull
Czytacz
 
Posty: 102
Dołączył(a): 20 gru 2007, o 22:33
Lokalizacja: Pruszków

Postprzez pawel_ns » 30 kwi 2008, o 12:29

no i panowie po problemie... bylem u znajomego mechanika i zrobil mi to. Musialem kupic:

- łączniki stabilzatora 2 szt.
- drążek kierowniczy pr.strona
- sworzen dolny

za czesci zaplacilem 99 zl... za wymiane 60 zl. Czas pracy nie cala godzina. Przy okazji rzucil okiem na inne rzeczy. Auto juz nie skrzypi. Jak widzicie lepiej oddac auto do znajomego goscia bo w porownaniu z serwisem nie liczy sobie pieniedzy za roboto-godzine. Pozdrawiam
MOJE BYŁE MK3
AHF+ ..::TDI POWER::..
Avatar użytkownika
pawel_ns
Members
 
Posty: 1020
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 12:16
Lokalizacja: Nowy Sącz


- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron