Problem z tulejami

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Problem z tulejami

Postprzez DWsebaMK3 » 25 maja 2008, o 22:28

Witam!!! od ponad 8 miesięcy mam problem z tulejami (szczególnie z przodu). Już 3 razy je wymieniałem i nic ... Po pierwszej wymianie pojeździłem tydzień i znowu usłyszałem stukot tulei... Następnie gdy je wymieniłem to cieszyłem sie sprawnym zawieszeniem przez 2 dni i teraz po raz trzeci wymieniłem te tuleje no ale pełnia szczęścia trwała tylko niestety zaledwie ponad tydzień. Chciałbym zauważyć że tuleje były zakładane renomowanej firmy. Golf jest utwardzony z przodu natomiast tył jest standardowy. Poradźcie jaka może być przyczyna...
Avatar użytkownika
DWsebaMK3
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 30 mar 2008, o 19:50
Lokalizacja: Wrocław-Wilkszyn

Problem z tulejami

 

Postprzez rzajdel » 26 maja 2008, o 11:25

Co znaczy renomowanej firmy ;)

JA sie spotkalem z taka sytuacja ze oryginalne sa robione z gumy, natomiast zamienniki z jakiegos twardego kauczuku czy czegos. Guma jestbardziej sprezysta i nie peka tak jak ten kauczyk czy co oni tam wkladaja ) Ja jezdze na oryginalach niby jest ten ruch na tych tulejach ale powiedzieli mi na stacji diagnoostycznej ze dopoki nie daje znaku ze cos jest nei tak (pekniecia - pukanie w zawieszeniu) zebym tego nie ruszal. Niestety polskie drogi sa jakie sa. W poprzednim aucie - mietku wahacze co pol roku wymienialem - sa cale z gumami - bo co chwila mi pukalo.
Avatar użytkownika
rzajdel
Czytacz
 
Posty: 118
Dołączył(a): 28 sty 2008, o 17:48
Lokalizacja: Zgierz


- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 7 gości