Prawe przednie koło leci w pionie na zewnątrz. Co się dzieje

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Prawe przednie koło leci w pionie na zewnątrz. Co się dzieje

Postprzez ogon1992 » 25 lut 2011, o 23:12

Witam od jakiegoś czasu zauważyłem ze zdziera mi prawą przednią opone od strony zewnętrznej. Pomyślałem ze jest to kwestia falgi ale okazało sie ze nie. To przerzuciłem koła z tyłu na przód i odwrotnie. Po jakims czasie zobaczyłem ze sytuacja sie powtarza :( podniosłem koło na podnośniku i zobaczyłem ze przednie lewe koło po uniesieniu auta trzyma równą linie w pionie a to koło z prawej strony ucieka na zewnątrz i tak jak by bezwładnie zwisa. W czym tu może być problem ?? Proszę bardzo o pomoc :)
ogon1992
Czytacz
 
Posty: 29
Dołączył(a): 10 lut 2011, o 20:10
Lokalizacja: Gdynia

Prawe przednie koło leci w pionie na zewnątrz. Co się dzieje

 

Postprzez Indi » 26 lut 2011, o 12:59

Może po prostu luz na mc-personie masz, jest nie ustawiony kąt , łożyska wywalone może już masz u góry najlepiej na stację jedz i niech diagnosta Ci to sprawdzi :-)
Avatar użytkownika
Indi
Badacz tematu
 
Posty: 281
Dołączył(a): 23 cze 2008, o 19:22
Lokalizacja: Mikołów

Postprzez Golfik1986 » 26 lut 2011, o 18:33

ja mam podobnie lozyska u gory w kielichy zdygane ale mi na dziurach strasznie metaliczne dobijanie sluchac. jesli nie ma luzow problem z geometria na stacje na kompa zobaczyc czy jest rozbieznosc i ustawic katy
JAK RYCERZE ZAWSZE BRONIMY HONORU {Z}
Avatar użytkownika
Golfik1986
Ekspert
 
Posty: 1325
Dołączył(a): 18 paź 2008, o 20:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez killah » 27 lut 2011, o 01:53

Golfik1986 napisał(a):ja mam podobnie lozyska u gory w kielichy zdygane ale mi na dziurach strasznie metaliczne dobijanie sluchac. jesli nie ma luzow problem z geometria na stacje na kompa zobaczyc czy jest rozbieznosc i ustawic katy



siema

ja tak miałem to okazało się że jakiejś gumki na klockach nie było czy coś.
killah
 


- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości