Pomoc przy zakupie zawieszenia

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Pomoc przy zakupie zawieszenia

Postprzez malolepa94 » 25 wrz 2012, o 18:40

Mam takie pytanie panowie . W najbliższym czasie mam zamiar kupić nowe amory i sprężyny . Gwint odpada napewno z braku funduszy . I mam pytanko czy ktos ma sprężyny 4cm i seria amory i czy macie równo przód z tyłem ? . Bo mój kolega w seju kupil sprężyny 4cm i tył siadł ładnie a przód stoi jak motorówka ;/ i nie chce takiego samego efektu . A też jak kupie sprezyny4:6 to na przód juz nie bardzo seria amory i tez sie zastanawiam zeby zrobić tak ze kupie sprężyny 4:6 i na tyl seria amory a na przód sportowe i oczywiście 6 sprężyny . Co wy sądzicie na ten temat ?? A i może ktoś się wypowiedzieć na temat spręzyn 4:4 i seria amorów jak to wygląda u was ? jakieś zdjęcia mile widziane :-)
Avatar użytkownika
malolepa94
Czytacz
 
Posty: 39
Dołączył(a): 29 sie 2012, o 10:38
Lokalizacja: Kalisz

Pomoc przy zakupie zawieszenia

 

Postprzez Paweu » 25 wrz 2012, o 22:29

przód -80 tył -60 i juz będzie to ładnie wyglądać. bo -40 to nie gleba. :-P

jaki sens jest ładować na serie amor springi obniżające? szybciej padną Ci amory i tyle będziesz miał z tego interesu... odłóż parę groszy na jakiś sportowy kit...

btw. Ceny gwintów są teraz na tak śmiesznym poziomie że lepiej poczekać trochę , odłożyć przez zimę trochę więcej gotówki i na nowy sezon zakupić chociaż tatechnics....

poza tym zima idzie i nie ma sensu obniżać auta na zaspy... Przemyśl , odłóż flotę i na wiosnę 2013 na cycki dziada. :ok:
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio


- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości