Piszczenie w kole! Porada

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Piszczenie w kole! Porada

Postprzez Patryk007 » 30 lip 2014, o 21:51

Witam. Od miesiąca ciągle mi piszczy w lewym kole z przodu. Myślałem że to klocki wymieniłem na nowe + tracze nic nie pomogło. Wymieniłem nawet zacisk na klocki bo myslałem że nie odbija też nie pomogło. Nie piszczy mi ciągle tylko co jakiś czas, niekiedy przez całą trace np. 30km. Jak przekrocze 60-70 piszczenie nie ma. Co to może być? Łożysko?Końcówki drązka?
Patryk007
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 kwi 2013, o 13:42
Lokalizacja: Mazury

Piszczenie w kole! Porada

 

Postprzez Suchy95 » 31 lip 2014, o 17:24

ja mialem cos takiego podobnego, glownie na polnej albo kamienie lub nierowna droga , piszczenie takie drazniace , pojechalem do mechanika z wymiana kilku rzeczy i te piszczenie okazalo sie ze to jakas śruba we wahaczu. Wykrecil, ucial kawalek i po problemie bylo
Avatar użytkownika
Suchy95
Badacz tematu
 
Posty: 199
Dołączył(a): 23 sty 2014, o 17:19
Lokalizacja: Lipno

Re: Piszczenie w kole! Porada

Postprzez prezesik » 31 lip 2014, o 17:36

Patryk007 napisał(a):Witam. Od miesiąca ciągle mi piszczy w lewym kole z przodu. Myślałem że to klocki wymieniłem na nowe + tracze nic nie pomogło. Wymieniłem nawet zacisk na klocki bo myslałem że nie odbija też nie pomogło. Nie piszczy mi ciągle tylko co jakiś czas, niekiedy przez całą trace np. 30km. Jak przekrocze 60-70 piszczenie nie ma. Co to może być? Łożysko?Końcówki drązka?
wymień klocki na jakieś markowe, tańsze mają inny skład, stąd piszczenie.
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca


- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości