obnizone zawieszenie

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

obnizone zawieszenie

Postprzez strzeliniasty » 7 sty 2009, o 22:25

witam
mam pytanie
kupilem golfa z obnizonym zawieszeniem i jakies 2 tygodnie temu wjechalem w serie dziur i prawy amorek (olejowy) sie wylal - jest mokry i miekki. jak wjade w jakas nierownosc strasznie bije a czasem kolo ociera o nadkole (za movno zanurkuje)

w przyszlym tygodniu chce wymienic amorki z przodu (komplet) i mam pytanie jak zaloze nowe amorki przod znow stanie sie twardy?? czy obnizenie bedzie takie same jak w chwili kupna samochodu??

wiem ze wiaze sie to rowniez z kompletna geometria kol ale bardziej zalezy mi na info czy przod autka bedzie sztywny i niski tak jak wczesniej.
Avatar użytkownika
strzeliniasty
Members
 
Posty: 2656
Dołączył(a): 9 paź 2008, o 22:42
Lokalizacja: Strzelin / Wrocław

obnizone zawieszenie

 

Postprzez QKi89 » 7 sty 2009, o 23:20

a amorki masz seryjne czy sportowe??
Mój Mysticblue GT - zapraszam ;-)
Avatar użytkownika
QKi89
Badacz tematu
 
Posty: 183
Dołączył(a): 19 mar 2008, o 19:53
Lokalizacja: Mielec

Postprzez strzeliniasty » 8 sty 2009, o 22:13

jak bylem na przegladzie po zakupie to mi powiedzieli ze sa zalozone bilstein gazowo-olejowe
Avatar użytkownika
strzeliniasty
Members
 
Posty: 2656
Dołączył(a): 9 paź 2008, o 22:42
Lokalizacja: Strzelin / Wrocław

Postprzez Marek87 » 11 sty 2009, o 18:27

znawcą nie jestem ale jak amortyzatory miałeś w dobrym stanie i tylko te dziury zmuszają Cię do wymiany to jak założysz taki sam model tych bilstein-ów jak były to powinno być tak samo. Na pewno, gdzieś na amortyzatorach jest jakieś oznaczenie (numery jakieś albo coś) co to za model itp. jak to rozszyfrujesz to będziesz wiedział jakie kupić,żeby było tak samo. Tak mi się wydaje, ale niech jeszcze się wypowie jakiś ekspert od zawieszenia bo w tej części auta nie grzebałem jeszcze :)
Marek87
Czytacz
 
Posty: 150
Dołączył(a): 27 lip 2008, o 22:52
Lokalizacja: Łódzkie


- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości