Obciera mi o nadkola ...... ;///

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Postprzez swatu » 15 lip 2010, o 12:02

dobra konserwacja i nie ma bata by rdza sie wdała .
Avatar użytkownika
swatu
VIP
 
Posty: 4695
Dołączył(a): 9 wrz 2008, o 16:18
Lokalizacja: TKN Końskie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

 

Postprzez Robertuss » 15 lip 2010, o 12:31

swatu napisał(a):dobra konserwacja i nie ma bata by rdza sie wdała .

Racja!
Ja miesiąc temu u siebie zaklepywałem ranty. Najpierw od wewnątrz wyczyściłem, pomalowałem 2 razy farbą podkładową, naciąłem szlifierką w 5-6 miejscach rant, opalarką podgrzewałem lakier od zewnątrz i gumowym młotkiem klepałem, aż rant uformował się w przekrój litery U. Po wszystkim pomalowałem porządnie rant od wewnątrz środkiem zabezpieczającym przed korozją Boll :)
Z jednej strony miałem trochę szpachli na zagięciu no i niestety rozkruszyło się leciutko w tym miejscu, ale nie rzuca się to tak w oczy, dopiero jak ktoś ukucnie i przechyli głowę to może zobaczyć :)
Avatar użytkownika
Robertuss
Members
 
Posty: 1234
Dołączył(a): 10 lip 2008, o 08:00
Lokalizacja: Świecie
Rocznik: 1999
Silnik: 2.8 AQD
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez osiolek » 16 lip 2010, o 13:37

a ja mam oponki 195 x 50 r15 felgi borbet 7j x 15 h2 et jak mi się zdaje 35 i mam przy 4 osobach tarcie z tylu. dodam ze sprezyny oryginalne a amory nawet roku nie maja i nie wygladaja na wylane.

czytalem gdzies ze felgi do golfa maja by 6j x 15 et 45 czy to jest duza róznica z tymi co mam?
Avatar użytkownika
osiolek
Czytacz
 
Posty: 117
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 17:50
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez PabloSBT » 16 lip 2010, o 18:51

według mnie u ciebie nic nie powinno trzeć ja mam felgi 195c50 7j et 27 i tarło mi tylko sam koniec opony jakieś 3 mm. jeśli samochód trze lub siada to wina bardziej sprężyn niż amorów bo amortyzator ma za zadanie utrzymywać samochód podczas jazdy żeby nie skakał kilka razy jak się wjedze w dziure a sprężyna jest od tego aby samochód trzymać sztywno

A słuchajcie jak już pozaginam te nadkola to czym najlepiej je zakonserwować żeby nie rdzewiały??
PabloSBT
Members
 
Posty: 955
Dołączył(a): 14 sie 2009, o 11:06
Lokalizacja: TKI | Kielce

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości