kupno zawieszenie -40/-40 lub gwintu

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Postprzez Cysiu_NS » 8 gru 2008, o 21:54

prawdopodobnie odboje ale jezeli sa dobre amory i sprezyny to niesa potrzebne u mnie np nie dobija
Życie jest piękne! Jeśli prawidłowo dobierze się środki antydepresyjne
Avatar użytkownika
Cysiu_NS
Gaduła
 
Posty: 480
Dołączył(a): 26 maja 2008, o 14:04
Lokalizacja: Nowy Sącz

 

Postprzez kolibera » 8 gru 2008, o 23:58

Cysiu_NS, dobrze gada polac mu :-D
Są jeszcze takie gumy osłony które osłaniają amor przed czynnikami zewnętrznymi woda , błoto ,piach groszowa sprawa warto o tym pamietać.
Nowal, ja na takim zestawie smiagalam ponad 2 lata nic auto przyklejone do drogi ładnie brało zakrety. Ale w tej cenie warto kupić kompletny kit pewnie by bylo 100 razy lepiej ale jeszcze nie mialam porowniania.
Avatar użytkownika
kolibera
Czytacz
 
Posty: 66
Dołączył(a): 29 sty 2008, o 02:02
Lokalizacja: warszawa

Postprzez $kubi » 9 gru 2008, o 18:51

kolibera, jakie Ty masz zawieszenie w swoim Golfiku? Na zdjęciu wygląda ciekawie :)

Wczoraj wieczorem wyjeżdżając ze sklepu zahaczyłem dokładką o asfalt (taki wyjazd do bani) i w rozważania wziełem zawieszenie gwintowane... w sumie może lepiej dołożyć 300-400zł na gwint i nie martwić się zimą że gdzieś zostawi się zderzak itp
http://www.venom24.pl/golf-cabrio-vento ... -5338.html ten byłby chyba dobry?
Avatar użytkownika
$kubi
Gaduła
 
Posty: 500
Dołączył(a): 12 paź 2007, o 14:34
Lokalizacja: brać na mody

Postprzez noname_conek » 9 gru 2008, o 18:55

polecam ten gwint, jak na taką kase dobrze sie sprawuje u kumpla. tym bardziej ze mozna z nim podyskutować o jeszcze niższą cene ;] pozdro
Avatar użytkownika
noname_conek
Gaduła
 
Posty: 509
Dołączył(a): 14 lip 2008, o 07:26
Lokalizacja: Nowy Staw City :D

Postprzez $kubi » 9 gru 2008, o 19:31

noname_conek napisał(a):jak na taką kase dobrze sie sprawuje u kumpla. tym bardziej ze mozna z nim podyskutować o jeszcze niższą cene ;] pozdro


namieszałeś i nie wiem o co Ci chodzi :-P nie rozumiem związku kumpla i niższej ceny ;)
Avatar użytkownika
$kubi
Gaduła
 
Posty: 500
Dołączył(a): 12 paź 2007, o 14:34
Lokalizacja: brać na mody

Postprzez noname_conek » 9 gru 2008, o 19:34

kumpel ma taki gwint.
a jak zadzwonisz do sprzedawcy i pogadasz o jakis rabat to pewnie dostaniesz ;] pozdrawiam
Avatar użytkownika
noname_conek
Gaduła
 
Posty: 509
Dołączył(a): 14 lip 2008, o 07:26
Lokalizacja: Nowy Staw City :D

Postprzez $kubi » 9 gru 2008, o 19:37

a no teraz to rozumiem ;)
Avatar użytkownika
$kubi
Gaduła
 
Posty: 500
Dołączył(a): 12 paź 2007, o 14:34
Lokalizacja: brać na mody

Postprzez kolibera » 10 gru 2008, o 00:13

$kubi, moje zawieszenie to nie jest dobre rozwiązanie , mam seria amor i sport spreżyna i również rozgladam sie nad zmianą. Wiec nie sugeruj sie u mnie jak to wyglada , bo prucz wygladu ma to spełniać swoje zadanie. Tak jak przedmowcy albo kit-y albo gwint.
Avatar użytkownika
kolibera
Czytacz
 
Posty: 66
Dołączył(a): 29 sty 2008, o 02:02
Lokalizacja: warszawa

Postprzez $kubi » 14 gru 2008, o 22:43

Powiedzcie mi jaki zakres ma ten gwint MTS... chodzi mi głównie jak auto może być najwyżej czy to będzie coś zbliżonego do serii czy niżej?
Avatar użytkownika
$kubi
Gaduła
 
Posty: 500
Dołączył(a): 12 paź 2007, o 14:34
Lokalizacja: brać na mody

Postprzez Cysiu_NS » 14 gru 2008, o 23:15

z tego co sie orientuje to gwint na maksymalnym podniesieniu ma -20 wiec blisko seri niewiem jak dol niemialem jeszcze gwintu ale to zalezy prawdopodobnie od marki zapewne kazdy ma inne
Życie jest piękne! Jeśli prawidłowo dobierze się środki antydepresyjne
Avatar użytkownika
Cysiu_NS
Gaduła
 
Posty: 480
Dołączył(a): 26 maja 2008, o 14:04
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postprzez $kubi » 16 gru 2008, o 20:51

o... to by mi odpowiadało :) chodzi głównie o to że zimą to naprawdę bywa ciężko w mojej okolicy :/ I ciągle się waham jak ustawie -40/-40 to czy będzie się dało jeździć po naszych dziurawych niestety drogach :/
Avatar użytkownika
$kubi
Gaduła
 
Posty: 500
Dołączył(a): 12 paź 2007, o 14:34
Lokalizacja: brać na mody

Postprzez Cysiu_NS » 16 gru 2008, o 21:12

ja mieszkam w miejscowosci podchoodzacej smialo pod gory, usoki, niziny doliny, dziury w drodze, uszkodzone powodziami mosty, pelno progow, koleiny i powiem ze na -60 jezdzi sie dobrze jezdze wolniej niz inni ostrozniej zarazem bezpieczniej, dziury i przeszkody w drodze mozna sobie radzic krawezniki odpadaja, jedyne co mnie zaskakuje to podjazdy pod gore, zjazdy z gor czesto sa ostre zdarzalo sie zaryc dokladka czasami nawet dokladka pekla ale zawieszeniem nie chacze nigdzie nie dobija nawet na uskokach gdzie sie rozpedze ze wzgledu na nieznajomosc drogi, zapomne, itp. Znam osoby jezdzace na gwintach w mojej miejscowosci obnizone po -100,120 wiec gleba konkret radza sobie moze nie wszedzie dojada, lecz na miescie mozna zobaczyc ich samochody jezdzace po ulicach
Życie jest piękne! Jeśli prawidłowo dobierze się środki antydepresyjne
Avatar użytkownika
Cysiu_NS
Gaduła
 
Posty: 480
Dołączył(a): 26 maja 2008, o 14:04
Lokalizacja: Nowy Sącz

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości