Która firma produkuje najlepsze WAHACZE ?

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Która firma produkuje najlepsze WAHACZE ?

Postprzez Digifant » 31 lip 2010, o 19:37

Planuję wymienić wahacze w moim Golfie 1.8. Nie mogę się zdecydować, a chciałbym kupić coś porządnego. Nie zamierzam zbytnio oszczędzać, tak żeby nabyć coś w miarę najlepszego. Co możecie doradzić ?
Rafał Ł.
Digifant
Czytacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:33
Lokalizacja: Lublin

Która firma produkuje najlepsze WAHACZE ?

 

Postprzez panda86 » 5 sie 2010, o 20:59

PO CO?

najlepiej kup w ASO - napewno wytrrzymają kolejne kilkanaście lat ;) skoro nie chcesz oszczędzać...

tylko po co chcesz wymieniać wahacze? są krzywe, nie wiem..? robaki je zjadły czy co?
panda86
Czytacz
 
Posty: 38
Dołączył(a): 8 lip 2010, o 09:11
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez K@mil » 5 sie 2010, o 21:16

Digifant napisał(a):Nie zamierzam zbytnio oszczędzać, tak żeby nabyć coś w miarę najlepszego.


to kolega ci napisal ASO :p

Digifant napisał(a):Co możecie doradzić ?


Jak chcesz dobre i takie zeby wytrzymały kup Uzywane, napisz do kolegi Hansa napewno cos Ci znajdzie dobrego :P

A jak nie to szukaj firmy LEMFORDER Febi TRW
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez Digifant » 5 sie 2010, o 23:59

otóż wahacze nie są ani krzywe, ani też robaki nie zjadły. po prostu kiedy przyszło wymieniać tuleje, okazało się że ktoś mądry je przyspawał :/ i raczej nie zamierzam ich wycinać :P
Rafał Ł.
Digifant
Czytacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:33
Lokalizacja: Lublin

Postprzez panda86 » 6 sie 2010, o 07:50

ło ja pierr..... no to kolejna "dobra" historia którą wyczytałem na forum... dzięki, takie informacje są bezcenne :D

nie, no to faktycznie.. trzeba wymienić.. albo wyciąć tylko szkoda roboty.. kup używki ori z golfa i będize dobrze ;) nie wiem jaki koszt.. ze 30zl szt? 50? do tego dobre tuleje, gumy etc.. najlepiej lamfordera lub trw - a jezeli mozesz to z ASO - tamtejsze TRW trzymają jakimś cudem dłużej ;)

PS, zrobisz nam fotki tego mistrzowskiego podejścia "mechanika" prosze.... :hyhy:
panda86
Czytacz
 
Posty: 38
Dołączył(a): 8 lip 2010, o 09:11
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Repsol » 6 sie 2010, o 08:37

Digifant napisał(a):otóż wahacze nie są ani krzywe, ani też robaki nie zjadły. po prostu kiedy przyszło wymieniać tuleje, okazało się że ktoś mądry je przyspawał :/ i raczej nie zamierzam ich wycinać :P


Jak przyspawał? Jesteś tego pewny?

Przecież tuleja pionowa to guma + aluminium, a wahacz jest stalowy. To jest zespawane razem ze sobą? Natomiast tuleja pozioma to sama guma.

Wytłumacz mi jak to może być zespawane z wahaczem, a najlepiej zamieść foto jak możesz bo sam jestem ciekaw.
[shadow=red] Sprzedam 2 x Kawa ZX-6R, 2001r oraz 2004r (636 na wtrysku) [/shadow] Sprzęty w nienagannej kondycji... Więcej info na PW.
Avatar użytkownika
Repsol
Badacz tematu
 
Posty: 286
Dołączył(a): 9 lut 2009, o 20:28
Lokalizacja: Małopolskie

Postprzez pablomed » 6 sie 2010, o 14:07

penie wzięli stalowe od golfa II, zresztą nadają się
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez Imper » 6 sie 2010, o 17:16

badz jest tak zawalone syfem i rdza ze wyglada jak jednolite.
Avatar użytkownika
Imper
Members
 
Posty: 1601
Dołączył(a): 4 gru 2007, o 02:30
Lokalizacja: Bydgoszcz


- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości