kolo sie kladzie

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

kolo sie kladzie

Postprzez marcin291986 » 7 lis 2009, o 22:53

witam wszystkich, z gory przeprasam jesli bylo to juz poruszone ale niemoge nic znalezc na ten temat ani przez wyszukiwarke ani przez przeszukiwanie starony po stronie. Sprawa jest taka mam wymienione zawieszenie przod oraz ustawiona geometrie i wszystko co powinno byc zrobione i przy max skrecie w lewo np podczas zawracania na parkingu kladzie mi sie kolo (mniej wiecej sytuacja krok po kroku): ruszam przy skrecie na max jedzie normalnie i po chwili kolo lub kola (wydaje mi sie tylko ze to prawe kolo) tak jakby samo jeszcze bardziej skrecilo, tzn jakby sie troche polozylo,takie dziwne uczucie niewiem jak to okreslic dokladnie moze tak jakby troche mialo luzu i latalo w prawo i lewo,jak jade prosto jest wszystko ok i na normalnych skretach, na diagnostyce bylem i wszystko ok(sprawdzam zawieszenie co ok 4 miesiace poniewaz robie duzo km w m -cu)niewiem co to moze byc,podajcie jakis link jesli jest,do takiego lub podobnego tematu,pomozcie bo niewiem czego sie moge spodziewac po samochodzie,POMOCY!!
marcin291986
Czytacz
 
Posty: 57
Dołączył(a): 15 gru 2008, o 22:26
Lokalizacja: gdansk

kolo sie kladzie

 

Postprzez DJ_DARCO » 18 lis 2009, o 20:50

powiedz czy Ci to w czymś przeszkadza ??
np. przy max skręcie piszczą opony albo coś w tym rodzaju.??
bo jeśli w samochodzie była robiona geometria i zbieżność to takie nieprawidłowości o jakich ty mówisz raczej powinny być wykryte... albo zmień warsztat bo w wielu zakładach gdzie powiedzmy robią zbieżność o geometrii nawet nie słyszeli....... :evil:
albo biorą twoje słowa zbyt dosłownie i robią Ci zbieżność :-D
poproś o ustawienie geometrii ;-)

[ Dodano: 2009-11-18, 19:52 ]
albo masz amortyzator nie dokręcony !!!!
sprawdź jak najszybciej
Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców moj-golf/mk3-cl-by-dj-darco-t21179.html
Avatar użytkownika
DJ_DARCO
Czytacz
 
Posty: 101
Dołączył(a): 25 wrz 2009, o 18:04
Lokalizacja: Wadowice

Postprzez marcin291986 » 19 lis 2009, o 08:55

przeszkadzac to moze nie przeszkadza nie piszcza opony, ale chce miec pewnosc ze nic mi sie nie stanie jak bede gdziesz w trasie bo czesto jestem daleko od domu, dzieki za odpowiedz pojade do innego warsztatu tak jak mowisz, chociaz tam gdzie robilem niby nie powinni nic zle robic bo jak mowia "sa pod szyldem BOSCH" i nie moga sobie pozwolic na fuszerke,jeszcze raz dzieki...
marcin291986
Czytacz
 
Posty: 57
Dołączył(a): 15 gru 2008, o 22:26
Lokalizacja: gdansk


- - - https://cswim.pl/24-koleby



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości